İnstagram’da orijinal profil olduğunuzu belli eden ve ülkede tanınmış bir profil olduğunuzu gösteren Tikler mevcuttur. İnstagram Türkiye’de bir çok kullanıcı Mavi Rozet alırken, çoğu ünlünün de mavi rozetleri kaldırıldı. SMMAjans sizlere tüm güvenlik yöntemlerini göstererek, Mavi tikli hesap haline getiriyor. Kısa süre içerisinde hesabınıza Mavi Rozet tiki oluşturan ekibimiz, 1 hafta içerisinde aylık kiralamalar sonucunda mavi rozetli hesabınızı sizlere kavuşturuyor!

SMMAjans ortaklığında çalışan Sosyal medya çalışanları, hesaplarınıza yüksek otorite ve takipçi arttırması da gerçekleştiriyor. Mavi tik rozeti almak isteyenler, haftalık olarak satış yapan SMMAjans.com adresine göz atabilir. Yüzlerce servisin arasından ister İnstagram, istersen de YouTube servislerini kullanabilirsin. Takipçi, Beğeni, Abone ve daha fazlasını arttırmak, etkileşim kazanmak için bakiye yüklemeye başlayın!

Mavi tik ile onaylanmış hesaplarınız, güvenli ve popüler bir İnstagram ortaya koyuyor. Mavi rozetleriniz, çoğu gönderide yüksek sıralara çıkmanızı ve keşfedilenler de yer almanıza yardımcı oluyor. Bu sayede kısa bir süre içerisinde popüler bir hesaba dönüşe biliyorsunuz.