Aylık toplu olarak takipçi bayilikleri sunan hizmetlerimiz, günlük on binlerce işleme tabi tutulabiliyor. Büyük Ajansların kuruluşu SMM Ajans; Yüksek etkileşim ve uygun fiyat garantisi veriyor. 100 Liradan başlayan Bayilik fiyatları ile yüzlerce komutu tek hesaptan gerçekleştirebilirsin.


Binlerce Türk kullanıcısı ile SMM Ajans takipçi bayiliği sunmakta. Yüksek rakamları hedefleyen sistemleri ile API programlarını düzenliyorlar. Türkiye fiyatlarına uygun ve bütçeli indirimler gerçekleşiyor. [email protected] sponsorluğunda yürürlüğe giren sistem, Tüm Sosyal Medya araçlarını kapsıyor. 

Aylık Bayilik Ücretleri

Aylık bakiye yüklediğiniz takdirde sizlere devamlılık içerisinde etkileşim sunan paketlerimiz mevcuttur. Uygun fiyattan 1 aylık sosyal medya ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Aylık bayiliklerde örneğin; 100.000 kullanıcı bulunur. Bunun yarısına takipçi, yarısına da beğeni ve yorum gönderimi sağlayabilirsiniz. 50 bin takipçi ile her ay 100 lira ödeme yaparak ilk Vip paketlerle tanışa bilirsin.

Sosyal medyanın yüksek otoriteli takipçi siteleri, sizlere şifresiz takipçi gönderme sunar. Şifre vermenize gerek kalmadan aylık Vip bayilikler elde edebilirsiniz.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 0 Average: 0]