İnstagram’da çalışan takipçi araçları oldukça pahalı olmaya başladı. Neredeyse 1000 takipçiye 30 liradan fazla işlem ücreti uygulanıyor. Sitemiz bunların yanı sıra 10 lira ücretle başlayan fiyatlar sonucunda hesabınıza 2000’den fazla takipçi gönderiyor. Çoğu durumda eksilmeleri telafi amacıyla gönderilen sayılar 300 ve 500’ü geçiyor.

Sistemsel açılarda bonkör olan SMM Ajans şirketimiz, instagram takipçi hilesi ararken sizlerin işine yarıyor. En yeni sistemleri sizlere sunarak, güncel ve çalışan uygulamalardan haberdar olabiliyorsunuz. Yeni blogumuz ile tüm ziyaretçilere sınırsız bilgi sunuyoruz.

Bilgi kuşağımızda İnstagram hileleri, sosyal medya pratikleri ve uygulama püf noktaları bulunacaktır. Ücretli takipçi sitelerimiz ile kendi kariyerinizi ve profil bilgilerinizi genişletebilirsiniz. Detaylı tarama sonucunda her profile yüzbinlerce takipçi gönderebiliriz.

İsmini kanıtlamış şirketimiz, sosyal medyanın tanınmış kişileri tarafından kurulmuştur. API desteği alarak belirli resmi sitelerden uygulama arşivi çeker. Sizlere %50 indirimli olarak sunulan hizmetler, tamamen gerçek ve tam gönderim yapmaktadır.

Hepsi SMM Ajans kontrolünden geçmiş, çalışan ve hatası olmayan sistemlerdir. Türkiye’nin yüksek otoriteli sistemlerini bir araya getiriyor, Türkiye’deki kullanıcılarımızı ünlendiriyoruz! Namınızı duyurmak ve isminizi tanıtmak için sitemize başvurabilirsiniz!

En önemlisi sanatçılara değer veren uygulamalarımız, yüksek takipçi akışı gerçekleştiren profillere daha bütçe dostu yaklaşır. Örneğin haftalık 100 TL Ödeme yapan bir kullanıcı, 2. haftasındaki ödemede %20 indirim fırsatı kazanır. Bu sayede 100 lira ödemesine 80 TL yatırarak tamamlayabilir.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 0 Average: 0]