Genellikle oyun oynayanların yayın yaptığı dünyaca ünlü uygulama Dlive’da izlenmek ve popülariteyi arttırmak için sahip olunan takipçi sayısı büyük önem taşımaktadır. Dlive takipçi sayısı arttıkça yayınların hiti artar, önerilen yayınlara daha çok düşersiniz ve izleyici sayınız da haliyle artar. Dlive uygulamasında takipçi sayınızı arttırmanızın kısa ve etkili yolları bulunmaktadır. Bu yollardan en etkilisi Dlive takipçi satışı seçeneğidir. Dlive takipçi satın al işlemini gerçekleştirerek kanalınızın hızlıca büyümesini sağlayabilir ve hayal ettiğiniz popülariteye hızlıca ulaşabilirsiniz.

Dlive Abone Satın Al

Dünyaca ünlü Dlive uygulamasında genellikle insanlar yayın açarak Metin2, LOL, Mobile Legends, PUBG ve Knight Online gibi oyunları oynamakta ve izleyiciler tarafından yapılan bağışlarla para kazanmaktadır. Bu bağışların çoğalması için kullanıcıların haliyle abonelerinin de çoğalması gerekmektedir. Dlive abone satın al hizmeti ile online takipçi satışı hizmetinden uygun fiyat seçenekleriyle yararlanabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Dlive Takipçi Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Eğer Dlive takipçi satışı işlemini gerçekleştirmeye karar verdiyseniz Dlive takipçi satın alma işleminin nasıl yapıldığını bilmeniz gerekmektedir. Bu işlem için uygulamanız gereken adımlar şunlardır:
* İlk olarak tamamen güvenli bir site olan smmajan.com sitesinde kayıt oluşturmanız gerekmektedir.
* Smmajans.com sitesine üyelik gerçekleştirdikten sonra sizin için uygun olan online ödeme yöntemlerinden birini seçerek hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekir
*Daha sonra smmajans.com site paneli üzerinden “Sipariş Oluştur” seçeneğine tıklayarak karşınıza çıkan ve takipçi satışı gerçekleştirilen bölümlerden “Dlive” seçeneğine tıklamanız gerekir.
*Son adım olarak açılan pencerede kanalınızın linkini belirtilen bölüme yapıştırmalısınız. Daha sonra sahip olmak istediğiniz abone sayısını belirterek gereken ödemeyi yapmalısınız. İşlemlerin sonunda belirttiğiniz kadar abone kısa süre içerisinde hesabınıza yüklenmiş olur.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 1 Average: 5]