Dlive takipçi satın alma işlemlerinizi tamamlayıp, 1.000 takipçi barajına ulaştınız. Hemen ardından global partner olmaya hak kazandınız ve başvuru sürecini ise yayın kitlenizi arttırarak geçirmek istiyorsanız: Hem yayın ziyaretçilerini arttıran, hem oto düzenlediğiniz yorumları yayın akışında paylaşan hemde yayın yaptığınız kategorilerde üst sıraya çıkaran Aylık İzlenme Paneli satın alarak yayıncılık kariyerinize geniş bir giriş yapabilirsiniz.

Dlive Canlı Yayın İzlenme Paneli

30 günlük teslim edilen Dlive canlı yayın izlenme paketlerini size özel kurulan aylık bayilik paneli ile yönetebilir, tüm izlenme ve yayın akışınızı anbean takip edebilirsiniz. 1.000 user ile kurulan dlive paneli üzerinden neler yapılır? Gelin hep birlikte göz atalım.

  • 1 ile 1.000 arası yayınlarınıza 30 gün boyunca izlenme gönderebilirsiniz.
  • Yayın akışınıza özel yorumlar düzenleyerek belirlediğiniz süre içerisinde canlı yayınınıza yorum ve yanıtlar ekleyebilirsiniz.
  • Panel içerisindeki tüm user ve kullanıcılar benzersiz IP ile tasarlanmıştır. Yayın yaptığınız kategori sıralamalarında üst sıraya çıkarken izlenme panelinden destek alabilir ve organik kitle arttırabilirsiniz.

Dlive aylık oto izlenme paketlerini incelemek için kayıt olun.

Doğrudan iletişime geçmek ve “30 günlük izlenme bayilik paketi” satın almak için WhatsApp iletişim hattımızdan bizlere ulaşın.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 2 Average: 5]