Dlive canlı yayın uygulamasında 1.000 takipçi barajını geçen her yayıncıya Global Partner verilmektedir. Yayınlarınızı takip etmesi, olumlu ve olumsuz yorumları karşılaması ve yayın akışını iyileştirmesi için moderatörler kanal ve yayınlarınıza giriş sağlar. Dlive platformunda Resmi bir yayıncı olabilmek için bin takipçiye ulaşmanız ve global partner edinmeniz gerekir.

Dlive Global Partner Nedir

Dlive’da global partner bularak yayınlarınızın kalitesini ve yorum kitlesini arttırabilirsiniz. Düzenli yayın yapan kullanıcılar için önerilir. Tamamlanmış ve baştan aşağıya hazırlanmış profillere yalnızca global partner gönderilir. Global partner veya onaylı partner hizmetleri için 1.000 dlive takipçisine ulaşmış olmanız gerekir.

Dlive Global Partner Başvurusu

15 Takvim gününde 30 saat yayın yapabilen kullanıcılar global partner hakkı kazanır. Her gün 1-2 saat yayın yapan biriyseniz Dlive abone satın al paketiyle takipçilerinizi arttırabilir ve kısa sürede global partner başvurusu yapabilirsiniz.

Dlive Takipçi Satın Alarak Global Partner Olun!

Dlive takipçi satın alma paketlerimiz ile benzersiz kullanıcıları yayın kanallarınıza gönderebilir ve kısa sürede 1.000 takipçi barajını geçerek global partner bulabilirsiniz. Neredeyse her yayıncının büyük sorunu olan global partnerler, takipçi sayınıza göre ölçülmekte ve yayıncılara teslim edilmektedir.

Kolayca global partnerinize ulaşmak için 1.000 adet farklı IP’den gönderdiğimiz takipçi paketlerini satın alabilir, dlive kanallarınız üzerine organik takipçi akışı başlatabilirsiniz.

Global Partnerliği Devam Ettirmek

Her zaman kalıcı bir global partneriniz olması için günlük bir kaç saat yayın yapmalı ve gününüzün belirli kısmını Dlive uygulamasına ayırmalısınız. Kalıcı olarak iştirak eden global/onaylı partner rumuzu ile yayınlarınızı üst sıralara çıkarın, hem izlenme hemde kazançlarınızı %200 oranında arttırın!,

Şifresiz kanal URL’si üzerine takipçi göndermek ve Dlive global partnerlik başvurusunu kazanmak için smmajans.com paneline üye olun, kısa sürede Türk takipçi paketlerini tek tık ile kanallarınıza gönderin.

Kayıt Ol

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 2 Average: 5]