Dlive yayınlarınıza aktif olarak seyirci çekmek ve canlı yayın izleyicilerini arttırmak için smm ajans’ın kullanıcılarına özel olarak sunduğu kişisel panelleri tercih edebilirsin. Eğer sizde bir dlive yayıncısıysanız ve günlük olarak yayınlar açıyorsanız 150 ₺’den başlayan fiyatlarla 30 günlük panellerimizi deneyebilirsiniz.

Dlive Kişiye Özel Canlı Yayın İzlenme Paneli

Güncel ve düzenli olarak yayın yapan üyelerimize özel tasarladığımız bayilik paneli, Dlive üzerinden aktif olarak izleyici çekmenize ve yayın yaptığınız kategorilerde üst sıralara çıkmanıza yardımcı olur. Örneğin: Metin2, Knight, Mobile Legends veya Pubg yayınları yapıyor ve kendinizi üst sıralara çıkaramıyorsanız kesinlikle bayilik panellerini satın alarak öne çıkarılan yayınlar arasına girebilirsiniz.

Dlive 30 Günlük Canlı Yayın Paketi

Ödemeler Havale-Eft ile yapılmaktadır. Dlive paketi satın almak istediğiniz ücret ve miktar ile birlikte destek telabi oluşturmalı veya en hızlı ulaşım için WhatsApp destek hattımıza mesaj atabilirsiniz. 30 gün kullanabileceğiniz dlive paneli, minimum 1.000 kullanıcı ile sizlere teslim edilir. Başlangıç ücreti 150₺’dir. Maksimum 3 kullanıcı adı üzerine 30 gün boyunca izleyici gönderebilir, yayınlarınızı açtığınız saat aralığında gerçek izleyiciler ile popülerlik arttırarak kazançlarınızı iki katına çıkarabilirsiniz.

Dlive Aylık Paketler

  1. Başlangıç Paketidir. 1.000 kullanıcı ile sistem üzerine manuel bir şekilde bayiliğiniz oluşturulur. 30 günlük lisans ile limitsiz bir şekilde gönderim yapabilir, tüm canlı yayınlarınıza anlık olarak katılı sağlayabilirsiniz.
  2. Hoş geldin paketidir. 2.000 kullanıcı panelinize eklenir. İzlenme, özel yorum veya paylaşım yaptırabilirsiniz. 7-24 kullanma talimatı mevcuttur. Yayınlarınıza 30 günlük süreç içerisinde 2.000 kişiyi gönderebilir, dilediğiniz zaman lisansı uzatabilirsiniz.
  3. Güncel yayın yapan üyelerimiz içindir. 5.000 Canlı yayın seyircisi ve Dlive kullanıcısı panelinize enjekte edilir. Takipçi, izlenme veya yorum gönderterek kanallarınızın aktifliğini arttırabilirsiniz.

Her 1.000 Dlive kullanıcı için ücret 150₺’dir. Panel üzerine lisanslı kullanıcı atanması yaptırarak dataları beklemeden kullanabilir, süreç gibi zorunlukları göz ardı ederek anlık işlem yapabilirsiniz.

10 bin veya daha yüksek alımlarda indirim ve ek gönderim seçenekleri mevcuttur.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 1 Average: 5]