Bot takipçiler neden daha ucuzdur? Türk takipçilere nazaran farkları nelerdir ve Bot takipçi almalımıyım? Gelin İnstagram profillerini zirveye çıkaran bot takipçiler hakkında biraz bilgi edinelim.

İnstagram bot takipçi satışı maunel olarak elle oluşturulmuş ve orijinal profiller gibi süslenmiş robot hesaplardan var olan paketlerdir. Sistem üzerine kurulu olan hesaplar, işlev üzerine hesaplarınızı takibe alır ve smmajans güvencesiyle kalıcı takipçi olarak hesaplarınıza eklenir.

Türk takipçilerin yanı sıra düşme, eksilme veya kapanma gibi durumlar mevcut değildir. Bir nevi rakamları değiştiren bot takipçiler, etkileşim kazandırmadan sadece rakamlarınızı arttırır. Takipçi sayınızı 100 binlere çıkartmak veya beğenilerinizi 10 binlere yükseltmek bot hesaplar sayesinde mümkündür. Üstelik Türk hesaplara nazaran %50 indirimle bot hesapları satın alabilir, ucuz bot takipçi ile instagram hesaplarınızı büyütebilirsiniz.

Bot Takipçi Satın Al

Bot takipçi arayanlar için bomba gibi bir fırsatla sizlerle buluşuyoruz! Sosyal medyanın en kaliteli ve en hızlı paneli ile düşmeyen otomatik oluşturulmuş bot takipçi servislerini özel olarak bizlere ulaşan üyelerimize satışa sunuyoruz. Düşmeyen panelimiz ile elimizdeki 100 binden fazla bot hesabı sizlere göndermek için hazır durumda bekletiyoruz. Hesaplar tamamıyla Türk kullanıcı adları ve orijinalden farksız profil resimleri ile oluşturulduğundan dolayı gerçekten farksız bir takipçi akışı başlatıyoruz. Sosyal medya profillerinize bot takipçi gönderimi yaparken düşmemesine ve kalıcı bir takipçi paketi olmasına da önem veriyoruz.

Günün her saati aktif olan ödeme yöntemlerimiz ile instagram hesaplarınıza dilerseniz bot takipçi, bot etkileşim ve bot aktiflik gönderimi yapabilir, çevrimiçi sorunlarınız için destek talebi açabilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atın: Şifresiz Bot Takipçi

Bot hesaplar sizlere beğeni göndermese de panel üzerinden ucuz beğeni satın alma yollarını inceleyebilirsiniz. Takipçileri bot olarak gönderdiğiniz için etkileşim olmayacaktır. Bu durumda attığınız paylaşımlara beğeni kazanmak ve ucuza beğeni yollamak için bot beğeni içeriklerimize de göz atabilirsiniz. Panel üzerinden istediğiniz tüm servislere ulaşabilir, aklınıza takılan soruları ticket atarak veya WhatsApp iletişim hattımızdan bizlere ulaşarak danışabilirsiniz.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 0 Average: 0]