Yıllar önce hayatımıza girmiş olan Facebook, 7’den 77’ye herkesin eğlenceli vakit geçirebildiği ve arkadaşlarıyla medya alışverişinde bulunduğu sosyal bir ağdır. SMM Ajans, Facebook kullanıcıları için emoji satın al, video görüntüleme satın al ve sayfa beğenisi satın al gibi çeşitli hizmetler vermekte. Facebook’ta popüler ve fenomen olabilmek için, profilinizde paylaştığınız fotoğraf, video veya diğer gönderilerin aldığı etkileşimler çok önemli bir yer tutar.

Sizler için sınırsız ve isteğe bağlı emoji alma imkânı sunuyor ve gönderilerinizin öne çıkmasını sağlıyoruz. SMM Ajans, gerçek kullanıcıların oluşturduğu etkileşimlerle hesaplarınızın yükselmesine ve geniş kitleler tarafından görüntülenebilir hale gelmesine olanak sağlıyor. Siz de Facebook fenomeni olmak istiyorsanız, hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sizin için sunduğumuz hizmetler şunlardır:

Facebook İzleyici

Youtube ve Twitch gibi platformlarda olduğu gibi, Facebook üzerinden yaptığınız yayınlarda bağış kazanabilir ve reklam alarak kazanç arttırabilirsiniz. Ancak bunun için Facebook izlenme oranlarının yüksek olması ve ana sayfalarda boy göstermeniz gerekir. Facebook izlenme satın alarak, kendinizi bu platformda gösterebilir ve sahip olduğunuz başarılı bir oran sayesinde emeklerinizin karşılığını ücret olarak alabilirsiniz.

Facebook Beğeni

Facebook’ta sadece yayın ve içeriklerinizi değil, her türlü paylaşımınıza beğeni alabilir ve çevrenizdeki en yüksek sosyal medya çekiciliğine erişebilirsiniz. Bir seferde 25 bin ve üzeri emoji beğeni satın alarak çığır açabilirsiniz. Facebook’ta almış olduğunuz beğeniler ne kadar fazla olursa, erişmek istediğiniz kitleye hitap etmeniz de o kadar hızlı olur.

Facebook’ta Takipçi Kazanma

Facebook’ta para kazanabilmeye başlamak için, seviye atlama programına dahil olmalısınız. Bunun için de SMM Ajans’ın sunduğu takipçi satın al hizmeti ile istediğiniz seviyeye gelebilirsiniz. Bahsettiğimiz seviye atlama bazı şartlar gerektirmektedir. En az 100 takipçisi olan ve son 14 gün içerisinde paylaştığı içerikleri yeteri sayıda beğeni alan yayıncılar, seviye atlama programına dahil edilir ve Facebook üzerinden özel destek alma, yüksek kaliteli yayın yapabilme ve sizi izleyen kullanıcıların, Facebook’un sunduğu Twitch ve Nonolive yayıncılarınınkine benzer bir bağış alabilme şansına erişebilirler.

Bu sayede yapmış olduğunuz yayınları devam ettirirseniz, Facebook algoritmaları tarafından diğer kullanıcıların görebileceği ücretsiz reklam yapma şansına erişerek çok daha fazla kullanıcıya erişebilir ve bu sayede kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Facebook’ta para kazanan kullanıcıların birçoğu, SMM Ajans’ın emoji satın alma ve takipçi satın alma hizmetlerinden yararlanmaktadır. Sayfanızın takip edilme oranı yükseldikçe, sayfanıza hatta videolarınıza aldığınız reklam oranları da o denli artar ve kendinize ait diğer sosyal medya hesaplarının da reklamını yapabilme ve yüksek kitlelere erişme şansı elde edersiniz.
Peki Facebook’ta para kazanma nasıl olur? Yapacağınız şeyler çok basit.

Öncelikle ilk olarak kendinize Facebook profiliniz üzerinden ücretsiz bir sayfa oluşturmak. Örneğin bir oyun içeriği sayfası oluşturduktan sonra, web sitemizin sizin için sunduğu seçenekler üzerinden sayfanızı popüler hale getirebilir ve bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir canlı yayın uygulaması üzerinden aynı gün yayına başlayabilirsiniz. Organik takipçiler sizin daha fazla kişi tarafından takip edilebilmeniz için yorum alabilmenizi ve yayınlarınızın paylaşabilmesine olanak sağlar.

Neden Facebook Emoji Beğeni Satın Almalısınız?

Öncelikle kendi hesabınıza ait herhangi bir gönderiyi yükseltmenin ve sosyal medya fenomeni olabilmenin en kesin yolu, emoji satın almaktır. Doğal yollar ile kazanmaya çalıştığınız kitleler uzun zamanınızı ve nakdinizi kaybetmenize sebep olabileceği gibi, kesin değildir. Ancak SMM Ajans sizlere bu konuda kesin bir memnuniyet garantisi sunar.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 1 Average: 5]