Facebook grup yöneticileri, aktif bir ortam olması için her gün onlarca katılma isteğini onaylıyor ve her çeşit facebook gruplarını büyütmek için neredeyse her saat paylaşımda bulunuyor. Yöneticiler gruplarını büyütmek ve gerçek kullanıcıları toplamak için binlerce farklı yol denese de belirli bir süre sonucunda gruplar çöplüğe dönüşüyor. Bu hal grup adminlerini bir nevi yorsa da artık smmajans panelleri ile sizlerde derin bir nefes alabilir ve facebook grup üyesi satın alma paketleriyle kolayca Türk hesapları facebook gruplarınıza yollayabilirsiniz.

Facebook Grup Üye Satın Al

Facebook gruplarınıza orijinal üye satın alarak hem hitinizi arttırabilir hemde orijinal üyeler ile aktifliğinizi zirveye çıkarabilirsiniz. Türk hesaplar ile gruplarınıza yüksek sayıda katılımcı gönderiyoruz. İster bayan üyeler isterseniz de erkek üyeleri otomatik olarak göndererek her türden gruplarınıza binlerce üye eklemesi gerçekleştiriyoruz. Üstelik siparişiniz ardından anında gönderime başlayan grup üyesi satın al paketleriyle güvenilir üyelerin gelişini seyiredin.

Facebook grup üye arttırma yöntemlerimiz ile gerçek kullanıcıları topluluğunuza ekleyerek genel anlamda etkileşim kazandırıyoruz. Facebook gruplarıyla yakından uzaktan bir bağlantınız var veya sizde bir grup yönetici iseniz hemen en uygun fiyattan Türk grup üyesi satın alın, on binlerce üyeyi anlık olarak gruplarınıza eklemeye başlayın.

Platforma kayıt olup, istediğiniz ödeme yöntemi ile bakiyenizi ekleyin ve indirimli fiyatlarla Facebook grup üye kasma işlemlerini başlatın. Karışık gönderimler, Türk hesaplar ve düşmeyen katılımcılar için daima smmajans panellerini tercih edin. Yalnızca grup üye sayısı değil aynı zamanda içeride paylaşılan gönderilerin de erişim sayısını arttırmak için Türk grup üyesi kullanın. Hem paylaşımlarınıza beğeni gelsin hemde organik yorumlar ile gruplarınız binlerce insana duyurulsun.

Facebook Grubuma Üye Eklemek İçin Hangi Adımları İzlemeliyim?

Sitemize kaydınızı oluşturduysanız yapmanız gereken tek şey yeni sipariş oluşturma bölmesinden facebook servislerini seçmek ve grup linkiniz ile siparişinizi başlatmanızdır.

Grup Üyeleri Ne Kadar Sürede Eklenir?

Direkt olarak gönderim başlar ve gönderdiğiniz miktara göre 5 ile 15 dakika arasında aktarım tamamlanır.

Türk / Bot Seçmemiz Mümkün müdür?

Sistemdeki data ve servislerin tamamı Türk kullanıcılardan ibarettir. Gönderimler yalnızca Türk hesaplarla yapılmaktadır. Ek olarak Bot kullanıcı istekleriniz için Destek Talebi oluşturabilir teknik ekibimiz ile iletişime geçerek bot hesap rezervesi yapabilirsiniz.