Facebook işletme hesabı profilinizi resmi sosyal medya kullanıcısı olarak gösterir. İnstagram’ın işletmecilere özel avantajlarını ve ürün satış hizmetlerini kullanmanıza izin verilir. Facebook’da marka veya kurumunuzu ücretli reklamlar dahilinde tanıtım yapabilir, analiz araçlarıyla hesabınızdaki etkileşim oranını anbean seyredebilirsiniz.

Üstelik facebook işletme hesaplarına özel bir çok reklam fikri ve iş teklifinde bulunuyor. Facebook üzerinden reklam vererek bir günde milyonlarca insana ulaşım sağlanabiliyor. Üstelik reklam ücretlerini onlarca ödeme yönteminden size en kolay olanını seçme imkanı da şimdi facebook işletme sahiplerinde! Hemen facebook sayfa/profilini işletme hesabına çevir, facebook’un sana sunacağı benzersiz reklam fikirlerini keşfet.

Facebook İşletme Hesabına Nasıl Geçilir?

Facebook hesabı sadece eğlenmek için değil, aynı zamanda yapmış olduğunuz bir işi e-ticarete taşımak için bulunmaz bir fırsattır. Günümüzde birçok kişi Facebook sayfası üzerinden satış yapmaktadır. Bunun sebebi en çok kullanılan sosyal mecralardan biri de Facebook uygulaması olması ve her kesimin Facebook kullanıcı olmasıdır. Facebook sayfanızdan işletme hesabına geçmek tamamen ücretsizdir. Smm ajans bunun için sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Facebook işletme hesabına nasıl geçilir için öncelikle kişisel Facebook hesabınızın olması gerekir. Sonrasında izleyeceğiniz adımlar için Smm ajans olarak sizin için hazırlamış olduğumuz maddeleri dikkatlice uygulamanız gerekmektedir:

  • Business.facebook.com adresine girmeniz gerekiyor
  • Hesap oluştur butonuna tıklayın
  • İşletme hesabınız için bir isim girin
  • Ana sayfayı seçtikten sonra kişisel isminizi ve iş e-postanızı mutlaka girin
  • Karşınıza çıkacak olan zorunlu alanları doldurun
  • Kayıt için gereken diğer bilgileri girin
  • Facebook işletme hesabınıza insanları nasıl ekleyeceğinize dair bilgi edinin

Facebook İşletme Hesabı İçin Müşteri Kitlesini Arttırma Yöntemleri

Smm ajans, Facebook işletme hesabına nasıl geçilir kısmını bitirdikten sonra Facebook işletme hesabınıza yeni takipçiler kazandırarak müşteri kitlenizi arttırmayı hedeflemektedir. Siz de İşletme hesabınıza takipçi satın almak ve müşteri kitlenizi arttırmak istiyorsanız Smm ajans sayfası üzerinden size uygun olan takipçi paketlerini satın almanızı öneriyoruz.

Takipçi yatırımı sizin işletme hesabınızın müşterileri olacak ve daha fazla satış yapmanızı sağlayacaktır. Siz de işinizden verim almak istiyorsanız bunu az bir takipçi sayısı ile başarmanız biraz zor olacaktır. İşletme hesabınızın kalabalık olması, çok fazla beğeni alması, insanların güvenini arttırır ve sizden alışveriş yapmalarını sağlar. Çünkü beğeni sayısı fazla olan sayfalarda alışveriş yapan insanlar daha fazladır.

Facebook işletme hesabına nasıl geçilir sorusunun cevabını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Facebook işletmeleri genellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygundur. Hayatınızda küçükte olsa girişimcilik planınız varsa Facebook’ta işletme hesabı açmak tam da size göre! İşletme sayfanızın daha fazla takipçi alması, işletmenizde sattığınız ürünlerin satışını arttıracaktır. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi daha fazla satmak istiyorsanız Smm ajans hizmetlerinden takipçi satın alma paketlerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Herkese bol kazançlı Facebook İşletme Hesabı Sayfası Dileriz.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 1 Average: 5]