Her servis 20.000 ile 30.000 arası tekil kullanıcı taşımaktadır. Bu her servisin otuz binden fazla etkileşim yapamayacağı anlamına gelir. Bu nedenle her servise maksimum 30 bin kullanıcı aktarımı gerçekleştirmek gerekir. Birden fazla servisi kullanarak binlerce takipçiye ulaşmak mümkün olur. Günlük 100.000 takipçiye kadar gönderim yapan sitemiz, yüksek otoriteli hesapları takipçiniz olmak üzere sisteme sokar. Kapanmayacak ve takipten çıkmayacak olan hesaplar, daima gizli ve donuk bir şekilde kalır.

İsterseniz gerçek ve aktif Türk takipçiler de satın alabilirsiniz. Sosyal Medya sitelerimiz tamamıyla Türk takipçi kazanmanız için yaratılmıştır. Takipçi satışı yapmak isteyen Servisler bir araya gelmiş, API Seçeneği ile sizlere sunulmuştur. Ufak sayılarda yüksek birim fiyatlar isteyen siteleri unutun! Artık uygun ücretler doğrultusunda sosyal medya menajerinizi oluşturabilirsiniz. Binlerce SMM Ajans çalışanlı ile tek bir site üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Takipçi sayınızı yükseltecek bir çok bayilik ve aylık hizmet paketleri bulunur. Bu paketler sayesinde yüksek etkileşim gösteren takipçi sistemlerini deneyebilirsin. Bakiye karşılığında sisteme geçen işlemler, her türlü güvenlik işlemlerinden geçmiştir. SMM Panelleri oldukça kullanışlı ve tam gönderim yapan hizmetlerdir. Günlük yüz bin takipçi gönderen servisler eklenmiş, eski servisler ise pasif edilmiştir. Yeni servislerin keyfini çıkarırken, Smmajans.com blog sayfasına göz atmayı unutmayın!

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 0 Average: 0]