İnstagram’a her gün girdiğiniz hesabın üzerine üç adet hesap daha açabilir, farklı hesaplarınıza yeni bir mail adresi açma derdinden kurtulabilirsiniz. İnstagram’ın yeni gelen özelliğiyle aynı hesaptan 3-4 profil oluşturmak mümkün.

İnstagram Aynı Mail ile Hesap Oluşturmak

Düzenli kullandığınız bir hesap üzerine farklı oturumlar açmak istiyorsanız sıradan kayıt olma formuna giriş sağlayın. Yeni açacağınız profilin Kullanıcı adınızı girdikten sonra ilerle seçeneğine dokunun.

Hem Android hemde İOS’un son instagram sürümünde çıkan Nasıl Giriş Yapacağını Seç ekranı karşınıza çıkacaktır. Bu ekranı görebilmek için instagram uygulamanızda giriş yapılmış minimum 1 adet hesabınız bulunmalıdır. Daha sonra kişisel hesabınızın yer alacağı listede oturumunuzu oluşturmak ve aynı kullanıcı üzerine farklı profiller açmak için ilerle seçeneğine basın.

İşte hepsi bu kadar hesabınız aynı kullanıcı maili içerisinde aktif edilmiştir. Artık İnstagram’a giriş yaptığınız cihazlarda 1 oturum üzerinden tüm profillerinize giriş yapabilir ve mail kalabalığından kurtulabilirsiniz.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 0 Average: 0]