İnstagram şifresiz beğeni göndererek sizlerde güncel beğeni artırabilirsiniz. Fenomenlerin tercih ettiği ve kısa sürede milyonlarca etkileşim kazandığı beğeni artırma aracı, orijinal kullanıcıları toplayarak hesabınıza beğeni gönderme işlemi yapar. Üstelik beğeni kazanmak için paylaşım bağlantısını girmeniz yeterlidir. Hiç bir güvenlik bilgisi gerektirmeyen smm ajans, güvenli bir şekilde beğeni gönderirken uygun bütçe garantisi sunar.

Bireysel instagram kullanıcılarına komut ile beğeni attırır. Gönderi URL’niz üzerine orijinal kullanıcıları hesaplarınızı beğenmesi için işleme sokar. Dilediğiniz Türk kullanıcıyı hesabınıza gönderim yaparken cinsiyet seçme imkanı da sunar. İster Bay, İsterseniz de bayan kullanıcıları ikiye ayırarak paylaşımlarınıza beğeni atabilirsiniz.

Havuz sistemi ile çalışır. SMM Ajans bünyesinde bulunan bot hesapları beğeni göndermesi için işleve sokar. Absürt isim ve kullanıcı adlarının yanı sıra orijinal hesaplardan farksız beğeni gönderir. Bot hesaplar olarak milyonlarca beğeni göndermeniz mümkündür.

Sosyal medya uygulamaları arasından en çok dikkat çekeni ve şöhret basamakları için hızla ilerleteni; İnstagram günlük milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapıyor. Sosyal medyada kendisini geliştirmek ve kariyerini büyütmek isteyenler bir çok sosyal medya bayiliğinden faydalanabiliyorken, şifresiz işlemleri en uygun fiyat garantisi ile satın alabiliyor.

İnstagram ünlülerinin de tercih ettiği beğeni paneli ne işe yarıyor? Gelin hep birlikte İnstagram beğeni satın almanın kolaylığına bir göz atalım.

Kullanıcılar beğeni alırken güvenlik sorunlarına oldukça kafa yoruyor. İnstagram hesaplarına beğeni göndermesi yaparken genel olarak hesap güvenliğinden ve şifre isteklerinden çekiniyorlar. SMM Ajans ise bunların aksine sizlerden hiç bir güvenlik bilgisi istemez. Beğeni gönderilecek paylaşımın linkini girmeniz, beğeni kazanmak için yeterlidir. Harici güvenlik bilgileri vermenize gerek kalmadan şifresiz beğeni göndererek, bakiyeniz ile istediğiniz rakama kolayca ulaşabilirsiniz.

İnsanlar beğeni sayılarını fazla umursamasa da bir çok fenomen ve ünlü isim beğeni rakamlarına büyük değer gösterir. Keşfete düşmek ve her gönderisi ile gündeme gelmek isteyen bir çok sosyal medya kullanıcısı, instagram beğeni satışı alarak trend listelerde hızlıca yükselebiliyor. Yani beğeni almamanız için bir neden yoktur. Tamamıyla seçim meselesi olarak gözükse de her instagram kullanıcısı yüksek beğeni sayısına ihtiyaç duyar.

Beğeni Satın Almak

Platform tamamıyla oline işlemler ile çalışır. Elektronik ödeme yöntemlerimiz ile 3D Secure ödemesi yapabilir güncel beğeni servisleri arasından istediğinizi kullanarak beğeni satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Şifresiz Beğeni Nasıl Gönderilir

Bir çok sosyal medya araçları gibi beğeni gönderme hizmetlerimiz de tamamıyla şifresiz çalışmaktadır. Şifresiz beğeni göndermek için profilinizi herkese açık bir biçime getirmeli ve daha sonra beğeni attırmak isterdiğiniz paylaşımın bağlantı linkini sisteme girmek yeterlidir.

Maksimum Beğeni Gönderme Sayısı

SMMAjans üzerinden Türk kullanıcıları seçerek beğeni gönderme limitiniz 100.000’dir. Türk ve orijinal kullanıcı limitini aşmadan dilediğinizce gerçek beğeni gönderebilirsiniz. Bot kullanıcılar da ise beğeni limiti yoktur. Sistem tarafından otomatik oluşan bot hesaplar, beğeni gönderme işlemlerinde sınır tanımaz! Anlık 250 bin beğeni bile göndermeniz bu sayede mümkün olabilir. Bot hesaplarda maksimum beğeni limiti ise 1 milyondan fazladır.

Ne Tür Hesaplar Beğeniye İhtiyaç Duyar

Her instagram hesabı beğeniye gerek duyar ve şifresiz beğeni göndermek için hesabın türü / içeriği önemsizdir. Etiketlerde üst sıraya çıkmak veya keşfetteki gönderiler arasında yer almak içi beğeni sayınızın oldukça önemlidir. İster satış yaptığınız sayfalara isterseniz de kişisel instagram sayfalarınıza beğeni gönderebilirsiniz.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 1 Average: 5]