İnstagram’da beğenme engeli yediğiniz zaman neler yapmalısınız? Takip ve beğeni engeli nasıl kalkar hakkında sorularınıza smmajans olarak her daim güncel cevaplar vermeye ve sorunlarınızı çözmeye yardımcı oluyoruz. Sosyal medya hesaplarınızda işlem engellendi hatası alanlar bu içeriği okuyarak kısa sürede engelini kaldırabilir ve 10-15 günlük yediğiniz işlem yapamama engelini saatler içinde çözebilirsiniz.

İnstagram Geçici Olarak Engellendin Sorunu

İnstagram’da çok fazla kişiyi takip etmeniz, beğeni yapmanız veya gereğinden fazla yorum yapmanız sonucunda karşınıza çıkacak olan geçici olarak engellendin problemi, profiline verilen beğeni ve takip sınırını aştıktan sonra karşınıza çıkacak olan bir engeldir. Sosyal medya platformlarını daha güvenilir ve kullanışlı hale getirmek isteyen instagram yönetim kadrosu, kullanıcıların çok fazla beğeni ve yorum yapmaları sonucu geçici olarak işlem yapamama engeli ortaya çıkarır. Bu sayede instagram’ı daha özgün ve problemsiz bir medya haline getirmişlerdir.

İnstagram İşlem Yapamama Engeli Nasıl Düzelir

İnstagram’da yeniden aktif bir profil olmak ve beğeni, yorum yapabilmek için ilk olarak smmajans adresine üye olmalı ve daha sonra organik yorum paketi satın alarak hesap engelini çözmek için adımlar atabilirsiniz. Gönderilere beğeni yapamıyor ve kimseye takip isteği atamıyorsanız sorununuz spam’dan kaynaklanmaktadır. Çok fazla işlem tekrarı yaptığınızdan dolayı karşınıza çıkan işlem yapamama engeli, sizlere gelecek yorumlar ile çözülmesi mümkündür.

Beğenememe, takip edememe veya yorum yapamama gibi engeller karşınıza çıktığında arkadaşlarınızdan yardım isteyebilir, bir gönderi hedefleyerek o paylaşım üzerine yorum toplayabilirsiniz. İnstagram genellikle 5.000 yorum sonucu işlem yapamama engelini ortadan kaldırır. Engel yediğiniz zamanlarda arkadaşlarınızdan destek alabilir yada organik türk yorum satın alma paketlerini kullanarak işlem engellerini kalıcı olarak hesabınızdan kaldırabilirsiniz.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 1 Average: 5]