İnstagram’da gönderilerinize reklam vermek ve tanıtım yapmak için İşletme Hesabına ihtiyaç duyulur. Bu içeriğimizde sizlere İşletme Hesabına Nasıl geçilir sorusuna yanıt vereceğiz.

İşletme Hesabına Geçmek

İşletme hesapları satışını yaptığınız ürünleri sırasıyla profilinizde listelenmesine ve tanıtım yapılmasına ihtiyaç duyar. Aynı zamanda işletme profillerinde doğrudan arama ve mail gönderme avantajları da mevcuttur.

İnstagram Profili İşletme Hesabına Geçirmek

İşletme hesabına geçiş yapmak istediğiniz profile giriş yapın. Sağ üstten ayarlar sayfasına gidin, daha sonra “Profesyonel Hesaba Geçiş Yap” seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkacak iki farklı hesap özelliğinden size uygun olanını seçin.

İçerik Üretici

Fenomenlerin ve youtuber’ların kullandığı İçerik Üretici profili genel çaplı analizler yapmanıza ve profillerinizin etkileşim sayacına bakmanız da büyük olanak tanır. İçerik üretici profiliyle tüm video ve gönderilerinizin erişim sayısını öğrenmeniz mümkündür.

İşletme

Reklam ve tanıtım yapmak için ödeme yöntemleri sunan İnstagram’da işletme hesabına geçiş yaparak ürünlerinizi ve projelerinizi binlerce insana ulaştırabilirsiniz. Genellikle kurumların tercih ettiği işletme profilleri doğrudan iletişim kurmanız ve reklam vermeniz konusunda yardımcı olur.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 0 Average: 0]