İnstagram Kaydet Ne İşe Yarar?

Fotoğraf ve videolara gönderilen ‘Kaydet‘ işareti, beğendiğiniz içerikleri daha sonra izleme alanınıza kaydeder. Bu sayede hoşunuza giden gönderileri görebilir, daha sonra seyretmek istediğiniz videoları seyredebilir ve bu sayede bir çok gönderinin ön plana taşınmasına yardımcı olabilirsiniz.

İnstagram Kaydet Hilesi

Fotoğraf veya içeriklerini keşfete sokmak isteyen herkes fotoğraf ve videolarına kaydetme gönderilmesini ister. Bu çoğu durumda hikayede paylaşıp: Beğeni ve yorum istemek gibi bir şeydir. Yakın çevrenizden fotoğraflarınızı kaydetmesini söylüyor ve bir türlü keşfete düşemiyorsanız artık bu gibi olumsuz etkenleri bir kenara bırakmalı ve instagram kaydet hilesi ile gerçek orijinal kaydetmeler kazanabilirsiniz.

İnstagram Kaydet Gönderme

İnstagram’da kaydet göndermek istiyorsanız sandığınızdan daha ucuz fiyata kaydetme satın alabilirsiniz. Keşfete gönderi getirtmek istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basittir. %100 keşfete çıkma garantili tüyolarımız ile sizlerde keşfetteki gönderiler arasına girebilir ve ürün, markanızı binlerce insana duyurabilirsiniz.

Kaydet ile Keşfete Düşmek

Kaydet butonu ürün veya kurumunuzu üst plana taşıyacak ve yüksek ziyaretçi çekecek bir bölümdür. Gönderiye ne kadar kaydetme gelirse o kadar keşfete çıkma şansınız artacaktır. İlk olarak kesinlikle belirli miktarda beğeni satın almalı ve daha sonra kaydetme göndererek keşfete giriş yapmalısınız. Gönderiler altına etkiket eklemekte bir çok içerikte üst sıraya çıkmanıza yardımcı olur.

Smmajans.com adresine üyelik oluşturarak sende bir çok instagram servisini kolayca kullanabilirsin. İnstagram kaydet aracı, beğeni aracı, takipçi aracı ve daha bir çok instagram hilesi için üyelik oluşturun.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 1 Average: 5]