Takipçi göndermek istediğiniz kullanıcı adı bağlantısı, Servis detaylarına kopyalanır. İstediğiniz miktar ve yüklediğiniz bakiye üzerine işlem yapılır. Tüm işlemler bakiye ile çalıştığından ötürü %100 güvenilir ve SMMAjans ortaklığı içerir. İnstagram takipçi satışı yapan bir çok servis ve panelimiz mevcuttur. Bunların arasında Takipçi gönderme hizmetleri de aktif olarak çalışmaktadır. Servislerimizden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için bakiye yüklemeniz yeterli olacaktır. 7-24 ödeme yapabileceğiniz güvenli ödeme hizmetlerimiz mevcuttur. Sınırsız etkileşimden yararlanmak için hemen kayıt olabilirsiniz!

Ücretler piyasaya göre daha düşük ve daha hızlı gönderim sağlayan sistemlerden oluşturulmuştur. Bu sayede kısa sürede istediğiniz takipçi sayısına ulaşabiliyor olacaksınız. Güncel API sistemlerimiz tamamıyla sorunsuz çalışır, tam gönderim sağlar. Eksik atılan takipçi rakamları gün içerisinde düzenlenir, kullanıcıya yüksek kalitede takipçi gönderimi gerçekleşir.

Takipçi siparişi oluşturmak için sizlere verdiğimiz yüzlerce servisi kullanabilirsiniz. Hepsi test edilmiş ve bir sorun bulunmamış servislerdir. Türkiye’nin en kaliteli SMM Panel kurucuları tarafından inşa edilen internet adresimiz, yüksek otorite ve takipçi barındırmakta. Günlük 50.000 tekil kullanıcı gönderebileceğiniz bayilikler, sizlere daha hızlı takipçi etkileşimi yaratır. Yani alacağınız takipçi paketleri yerine aylık Vip Bayilik hizmetlerimizden satın alabilirsiniz. Tamamıyla sizlerin seçimi üzerine etkileşim göndermekteyiz.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 2 Average: 5]