İnstagram’da bir günde markanızı, ürününüzü veya satış yaptığınız paketi tanıtmak istiyorsanız mizah sayfalarını seçerek milyonluk kitleleri bulunan profillerden tanıtım yapabilirsiniz.

#1 Markanız Büyür

İnstagram’da reklam vermek için yüksek erişim kitlesi bulunan sayfaları sizler için sıraladık. Dilediğiniz paketi kullanıcı adıyla beraber bize göndererek fiyat bilgisi alabilir veya toplu paketler için teklif verebilirsiniz.

Mizah Sayfalarına Reklam Ver

#2 Dijital Satışlarınız Artar

İnternet üzerinden satış yapan sayfalar için günü birlik paylaşımlar oldukça etkilidir. Ürünlerinize binlerce talep ve soru yağar.

#3 Markanızı, İşletmenizi, Kazancınızı ve Takipçicizi Arttırın!

İnstagram Takipçi Satışı sitemizde organik takipçi edinmeniz ve çekilişlere katılarak bütçenize göre takipçi kazanmanız için çekilişlerle adınızı duyurduğumuz gönderilere kayıt olabilir, paylaşımların altına etiketlenerek doğal takipçi kazanabilirsiniz.

Sayfalarda vereceğiniz reklam, takipçi veya çekiliş gönderileri hem kazancınızı hemde ürünlerinize olan isteği artırarak markanızı kısa sürede büyütür.

Toplu paketleri tercih ederek günlük milyonlarca insana isminizi duyurabilir ve markanız ile belki de sosyal medya fenomeni olabilirsiniz!

Milyonluk Sayfalara Reklam Ver

%80 Kadın Takipçisi bulunan üstteki pankarttaki sayfaların hepsinden reklam vermek isterseniz SMM Ajans fiyat indirimiyle 2.125₺ yerine 1.500₺’den anında satın alabilirsiniz!

İnstagram Mizah Sayfalarına Reklam Ver

Dilerseniz Türkiye’nin en aktif öğrenci sayfalarında da reklamlarınızı bulundurabilir ve bir günde milyonlarca insana ulaşabilirsiniz. Toplu alımlarda paket ücretimiz 3.850₺’den 2.500₺’ye inmektedir.

Takipçisi yüksek sayfalardan gönderi ve hikaye ücretleri

@pelinsu_

3.6 milyon takipçi sayısı bulunan kadın takipçi ağırlıklı mizah ve sosyal paylaşım sayfasıdır. 24 saatlik gönderi ücreti 250₺ hikaye ise 200₺’dir. Gönderi başına ortalama 500 bin gösterim almaktadır.

@kizlarinicsesiiii

Kızların iç sesi sayfası %95 kadın takipçi barındırmaktadır. 3.2 milyon takipçisi bulunan sayfada kozmetik, medikal veya giyim ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Günlük gönderi ücreti 200₺, hikaye fiyatı ise 175 Türk lirasıdır.

@daha17yasinda

Daha 17 yaşında sayfası instagram’ın en eski sosyal paylaşım sayfasıdır. Tüm takipçileri orijinal olan hesabın günlük ortalama story görüntülenmesi 600-650 bin arasıdır. 2.2 milyon takipçisi bulunan paylaşım sayfasının gönderi başına 225₺ hikaye başına ise 225₺ ücreti bulunmakta.

@saykodelikizlar

Sayko deli kızlar ortalama yaş oranı 20 ile 24 arası %70 bayan takipçisi bulunan kızlara özel mizah sayfasıdır. 1.9 milyon takipçisi bulunan sayfanın gönderi başına ücreti 200, hikaye ücreti ise 175₺’dir.

@aygunestendahaguzel

Ay Güneşten Daha Güzel sayfasına reklam verebilirsiniz. Full organik 2 milyon takipçisi bulunan sayfanın story ücreti 200, gönderi ve video paylaşım ücreti ise 250₺’dir.

@9geek

9GEEK Yabancı videoların dublajlı ve mizahşör halini paylaşan 9 Geek instagram sayfasından tanıtım ve story paylaşımı satın alabilirsiniz. 4.7 milyon takipçi ile Türkiye’nin en çok etkileşim alan sayfalarından birisidir. Gönderi başına 500 Türk lirası, hikaye veya hikaye içi video ücreti ise 500₺’dir.

@saykodelipaylasimlarr

Paketlerimiz arasında en çok sevilen sayfalardan birisi olan ve 5.7 milyon takipçisi bulunan Sayko Deli Paylaşımlar sayfasında da gönderi, video ve hikaye paylaşımı yaptırabilirsiniz. Gönderi başına 350 hikaye paylaşımına ise 300₺ vererek 5 milyondan fazla takipçisi bulunan sayfada günü birlik reklam verebilirsiniz.

@ahsucilginturkler

1.9 milyon Türk takipçisi bulunan Ah Şu Çılgın Türkler sayfasından reklam alabilirsiniz. Gönderi ücreti 250 story adet ücreti ise 225 Türk lirasıdır.

@ogrencilerinicsesi

Türkiye’nin 81 ilinden beğeni ve yorumlar alan Öğrencilerin İç Sesi sayfasında sadece öğrenci ve gençlere özel ürünlerinizi tanıtabilir, günü birlik video veya hikaye tanıtımı paylaşabilirsiniz. 4.8 milyon takipçisi bulunan öğrenci sayfasında günlük hikaye ücreti 300, gönderi ücreti ise 400 Türk Lirasıdır.

@krdsturkiyeburanebeklion

7 yıllık mizah geçmişi bulunan Kardeş Türkiye Bura Ne Beklion sayfasında da reklam verebilirsiniz. 3.4 milyon takipçisi bulunan mizah profilinde günlük paylaşım 450, hikaye paylaşımı ise 350 TL’dir.

Toplu Alımlarda fiyat indirimi yapılmakta. Hemen reklam vermek istediğin sayfanın kullanıcı adlarıyla birlikte bize WhatsApp‘tan ulaş. 1 Günde milyonlarca insana tanıtım ver!

#Bonus 15.2 milyon takipçisiyle Türkiye’nin en çok kullanıcısına paylaşım yapan Çağrı Taner sayfasında reklam verebilirsiniz. İster gönderi, hikaye tanıtımı isterseniz de çekiliş gönderilerine katılabilir organik takipçi ve müşteri kazanabilirsiniz.

@cagritaner

Çağrı Taner sayfasının gönderi başına gösterim oranı +5 milyon ve ortalama beğeni sayısı 350 bindir. 1 günlük gönderi paylaşımı 1.000₺, hikaye paylaşımı ise 750₺’dir.

İnstagram Reklam Ver

Yukarıda ki paylaştığımız listenin toplu sipariş fiyatı oldukça indirimli gelmektedir. İnstagram Popüler Sayfalara Reklam Vererek sende hesaplı ve güvenli, markanı tanıtabilir, binlerce satış çıkarabilirsin.

2020 bitmeden indirimleri getirdiğimiz paketleri hemen satın alabilir sosyal medyada ivme yakalayabilirsin! Reklamını paylaşmak istediğin sayfaların kullanıcı adlarını bizlere göndererek fiyat, teklif ve detayları öğrenebilirsin.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 2 Average: 5]