İnstagram Türk kullanıcıların bir araya geldiği smm paneli, cinsiyet seçme özelliğini ve şifresiz takipçi gönderme fırsatını kullanıcılarına sunar. İnstagram hesaplarınıza kız takipçi satın al, bir çok bayanın profilini ziyaret etmesini izle! Kız veya Erkek takipçi seçmek için kayıt oluştur, servislere göz at ve sana uygun olan paket için bakiye eklemeye başla!

Takipçi Satın Al

Bayanlara ulaşmak isteyen veya etrafına biraz da olsun kız eklemek isteyenler, şifresiz takipçi satın alarak kız kullanıcıları hesabına çeker. Bu tamamıyla gerçek profillere sahip bayanların, hesabınızı takip etmesi ve sizle mesajlaşması demektir. Bayanları profilinize çekmek için bakiye ekleyip, kullanıcı adınızı girmeniz yeterlidir. Çoğu durumda profil URL’si veya kullanıcı adına üzerine gönderim yapılır.

Her koşulda kız takipçi satışı için smmajans paneline kayıt oluştur. Türk, bot veya manuel takipçi işlemleri için servislerden dilediğini seç!

Kız takipçi nasıl atılır?

Kızları hesabınıza çekmek için bakiye ekledikten sonra servislere göz atmanız gerekecektir. Bayan profilleri hesabınızı takip ederken, profilinizin herkese açık olması gerekir. İsterseniz gönderim sona erdikten sonra hesabınızı tekrardan gizli profile çekebilir veya işletme hesabına geçiş yaparak takipçi analizi yapabilirsiniz.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 0 Average: 0]