Gerçek takipçi kazanmak isteyen kullanıcılar, diğer İnstagram kullanıcılarının yanı sıra azimli ve sabır çerçevesi içinde kullanım gerektirir. Yüksek motivasyon için etkileşim halindeyken müzik dinleyebilirsiniz. Çünkü gerçek takipçi hilesi için yalnızca yüksek sabır ve aktivite gerektirir. Sürekli olarak beğeni yapmanız ve etiketler içerisinde sörf dalgaları oluşturmanız gerekir.

Bunu uygularken aynı zamanda Spam yememeye ve beğeni engeli aldığınız durumlarda 15 dakika kadar ara vermenize gerek olur. Beğenilerde kalıcı bir spam yememek için belirli aralıklarla kendimize zaman verebiliriz. 30 dakika arayla 5-10 dakikalık molalar, İnstagram hesabınızı tehditlerden korur. Gerçek takipçi kasarken bunlara dikkat etmemiz gerekirç Aksi takdirde hesabımız gizlilik ihlalleri dolayısıyla kapanabilir.

İnstagram hesaplarınızı doğrulama ve onaylatma aşamasını yaşamamak için temkinli bir kullanıcı haline gelmemiz gerekebilir. Güçlü bir hesap inşa etmek için bir çok konuya hakim olmanız gerekir. İnstagram’ın en çok trend olan etiketlerini takip ederek, Kullanıcılara yorumlarınızı gösterebilirsiniz.

Büyük beğeni sayılarına ulaşan etiketler, sizlere yüksek etkileşim kazandırabilir. Fakat aynı zamanda etkileşim halinde hesabınızda hasar görebilir. Kapanma riski gibi bir çok durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumlarda hesabınızın güvene alınması ve bir bilgili kişi tarafından kurtarılması gerekir.

Kapanan instagram hesaplarını açacak sayılı insan olduğu için işiniz zorlaşabilir. Kısa sürede etkileşim kazandıran SMMAjans gruplarını tercih edebilirsin. Bunlarla uğraşmak yerine %100 sonuç odaklı takipçi sayısını hedefleyebilirsin.

Aynı zamanda hesap güvenliğinizi de üstleniyor, güvenili bir hesabın inşasını sunuyoruz. Mavi tık almanız için hesabınızı gerekli temizliklerden geçiriyor, haftalık mavi rozet satışı yapıyoruz.

Kaliteli ve güvenilir bayilik hizmetleri için smmajans.com adresini ziyaret edin.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 0 Average: 0]