İnstagram’da bir çok filtre ve özelliği açmak için 10.000 takip barajını geçmek gerekir. Üste kaydır özelliği, yeni filtreler, hikayede bağlantılı linkleri ve daha bir çok özellik 10.000 takipçi rakamını geçtikten sonra aktif olur. 10 bini aşkın takipçili bir hesabınız olduğu takdirde; İnstagram gönderilerine attığınız yorumlar bile kullanıcılar tarafından en üst bölümde görünür. Barajı geçtikten sonra takipçi sayınız ve keşfete düşme şansınız iki katı artacaktır. Bugün ki konumuzda sizlere takipçi arttırma ve 10 bin barajını geçmek tüyoları vereceğiz.

İnstagram

Sosyal medyanın göz bebeği olan İnstagram’da takipçi kasmak ve binlerce kullanıcıya erişmek oldukça kolay. Kimi durumda keşfete düşmek, ürünlerini insanlara tanıtmak ve daha fazla kullanıcıya erişebilmek için de tercih edilen takipçi araçları ucuz ve Türk takipçileri sizlere gönderir.  Smmajans.com; Güvenli bir instagram hesabı için adımlar atar ve spam yemeden takipçi kazanmanız için belirli faktörler uygular. Bu durumlarda hiç bir güvenlik şifresini sizden talep etmeyen smm paneli, güvenilir instagram hesabı için belirli etkenler uygular.

Takipçi Satın Al

Kullanıcılar genel olarak takipçi barajını geçmek, hikayelerinden link vermek ve takipçileri ile daha sık bir bağ kurmak için instagram takipçi satın al uygulamalarını tercih eder. SMM Panel sizlere kısa sürede 10.000 takipçi gönderimi yaparak şifresiz bir şekilde hesabınızı genişletmenize yardımcı olur. İnstagram üyelerine hızlıca aktarım yapan panelimiz şifre, bilgi ve önemli detaylara ihtiyaç duymaz. Kullanıcı isminiz üzerine servisleri başlatır ve kısa sürede istediğiniz takipçi sayısı için işleme geçer. Sorunlarınız için 7-24 online destek talebimiz ile iletişime geçebilir, güvenilir takipçi satışı için bizleri tercih edebilirsiniz.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 0 Average: 0]