Kullanıcı adı ile takipçi göndererek İnstagram 10 bin barajını geçmeye hazır mısın? Üstelik 10 bin takipçi rakamını geçtiğin zaman profilindeki hikayelere üste kaydır yapabilir ve paylaşacağın yorumlarda üst sıralara çıkabilirsin. İnsanlar bu sayede paylaşımlarda yorumlarını görerek profilini ziyaret edebilir. İşimiz için en önemli nokta şifresiz takipçi satın al hizmetlerini Türk lokasyonlu sunucular aracılığıyla yapmamızdır.

Çünkü smmajans.com kullanıcılarından parola, kimlik bilgisi veya hesap özeti gibi gereksiz bilgiler talep etmez. Basit kullanımı ile şifre girmeden takipçi yollamanıza olanak sağlar. Her yönden hesabınızı genişletecek çözümler ve aktif yanıtlar için şifresiz işlemleri tercih edin. Bu sayede güvenilir bir şekilde takipçi satın alırken, düşüş ve hesap kapanma gibi durumlardan kaçının.

Sizler için alışılmıştan farklısını sunan panelimiz, tamamıyla İnstagram Şifresiz Takipçi seçenekleri sunarak uygun fiyattan hesaplarınızı yükseltmeye yardımcı olur.

Şifresiz Takipçi Neden Almalıyım?

Şifrenizi girerek takipçi satın aldığınız yerler genellikle havuz sistemi ile çalışır ve kısa sürede instagram hesaplarınızı çöplüğe çevirir. Haberiniz olmadan binlerce fotoğrafa beğeni atmış ve hatta tanımadığınız insanları takip etmiş bile olabilirsiniz. Şifrenizi girerek takipçi satın alırken hiç farkında olmadan hesabınızı bir spam yuvasına atmış olursunuz. Bu gibi durumları göz ardı etmemeli ve kişisel profillerinizi geliştirmek için daha profesyonel sistemler tercih etmelisiniz.

Türk Takipçi Fiyatları Aktif Kullanıcılardan mı Oluşur?

Servislerimizde başına (Türk) ifadesi kullandığımız tüm takipçi paketleri, Aktif mizah ve eğlence sayfalarının kullanıcılarından yararlanarak oluşturulmuştur. Her gün paylaşımlarıyla yüz binlerce beğeni alan İnstagram’ın mizah sayfalarıyla iş birliği içerisinde olan smmajans.com platformu, orijinal ve aktif kullanıcıları sizler için toplar ve en uygun fiyat garantisi ile huzurlarınıza sunar.

Alacağınız kullanıcılar kattiyen orijinal ve günlük hayatta düzenli olarak instagrama giriş yapan hesaplardır. Paylaşımlarınıza organik bir şekilde beğeni atabilir, yorum yapabilir ve hikayelerinizi seyredebilirler. Müşteri çekmek için de kullanılan takipçi türk servisleri, organik kullanıcılardan ele alındığı için bir çok satış sayfasının kazancını da ikiye katlamaktadır.

İnstagram Takipçi Satın Alırken Dikkat Etmen Gereken Etkenler

İnstagram hesaplarınıza sorunsuz takipçi aktarımı yapmak için neler gereklidir? Ne gibi işlemler yapmalı ve yapmamalıyım? Bunları sırasıyla anlatıyoruz.

Not: Tüm takipçi satışı yapan siteler için geçerlidir. Temel bilgilerdir ve takipçi alımı yapan kişilerin kesinlikle dikkatlice okuması gerekir.

  1. Siparişini oluşturmadan önce İnstagram uygulamasını aç. Hesabın eğer ki gizli profil ise takipçi gönderimi yapacağın esnada kısa bir süreliğine herkese açık konumuna getir. Dilersen, gönderim tamamlandıktan sonra tekrardan gizli pozisyona geçebilirsin.
  2. Takipçi yollarken hesabında olabildiğince az işlem yapmamaya özen göster. Örneğin: Beğeni, yorum ve paylaşım yapmayı, takipçi akışı gerçekleşirken kullanma. Çünkü İnstagram hesabına takipçi gönderirken zaten fazlasıyla bildirim alıyor ve işlem yapmış oluyorsun. Üstüne birde beğeni yapmak, başkalarını takip etmek ve benzeri durumlar kullanmak hesabını spama sokabilir. En azından takipçi gönderme işlemi tamamlanmadan bu gibi etkenlerden uzak dur. Takipçilerin hesabına aktarıldıktan sonra eski düzeninde hesabını kullanabilirsin.
  3. ve en önemlisi takipçi yollarken kesinlikle kullanıcı adını değiştirme! Servisler vereceğin kullanıcı ismi üzerine gönderim yapacağından ötürü, yeni bir kullanıcı ismini yok sayar. Verdiğin sipariş işlemi iptal olurken aynı zamanda takipçi aktarma süreciniz de yarım kalır.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 250 Average: 5]