İnstagram’da akım haline gelen ünlülerden yorum alma merasimi sosyal medya ile uğraşan veya internet üzerinden satış yapanları da yakından ilgilendiriyor. Yabancı, Türk karışık olarak hizmet verdiğimiz mavi tikli yorum hizmetiyle sende popüler kullanıcılardan övgüler alabilir ve gönderilerini kısa sürede bir çok ünlü – ünsüze eriştirebilirsin.

yorum satın alma
instagram yorum satın al

İnstagram Yorum Satın Alma

Yorum satışı hizmetimiz iki farklı plandan oluşmaktadır. Birincisi ve en çok tercih edileni gerçek profiller resimleri ve Türkçelendirilmiş kullanıcı adlarıyla satılan Türk yorum satın al paketidir. İkincisi ise tamamıyla yabancı ve uluslararası yorum gönderme hizmetidir. Her ikisi de doğal gönderim ile bağlantı URL’si üzerinde işlem yapar.

Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Almak

Yeni çıkardığımız paket ile global medyada ki bir çok ünlü ve doğrulanmış profilden yorumlar alman mümkün. Üstelik istediğin yorumu yaptırabilir ve seni şık kılacak olan mavi tikli hesaplardan yorum hizmeti edinebilirsin.

Ünlülerden Nasıl Yorum Atılır/Alınır?

Özel ajansların sağladığı ünlülerden yorum alma hizmeti, global medya kuruluşlarında yer alan ünlülerden oluşmakta. SMM Ajans içerisinde bulunan ve takipçi sayısı yüksek olan instagram fenomenleri, SMM Ajans’ın mavi tikli yorum hizmetiyle şifresiz ve sadece herkese açık olan gönderilere atılmak üzere hazırlanmıştır.

Mavi tikli hesaplardan yorum almak veya atmak istiyorsanız 10 ünlü yorumunu 100₺’den satın alabilir ve İnstagram’ın bilinen ünlülerinden yorum ve övgüler alabilirsin.

Türk Yorum Satın Al

İnstagram Türk kullanıcılarına özel olarak özel kurulmuş ve Türkçelendirilmiş profillerle yorum satın almak oldukça kolay. Satın almak istediğin tutarı belirle ve 100 yorumu 15₺’den anında istediğin kelimelerle göndert. Hızlı sipariş vermek için bağlantıya tıklayarak İnstagram gönderilerine etkileşim gönder.

takipbonus.com/kategori/instagram/instagram-yorum-paketleri

Bot Yorum Satın Al

Genelde İnstagram beğeni ve takip engeli ile karşılaşan kullanıcıların tercih ettiği bot yorumlar, saniyede 250’den fazla içeriğinize otomatik ve Türkçe yorum gönderebilir. Random resimler ve kullanıcı adlarına iat olan SMM Ajans Bot yorum paketleri: Türk organik ve doğal yorum attırma hizmetlerimize göre daha uygundur fakat popülerlik arttırmaz.

yorum satın al
İnstagram yorum satın al

Aylık Oto Yorum Satın Al

Dilersen oto aylık her gönderiye atılacak şekilde yorum paketleri alabilir ve 30 gün boyunca tüm gönderilerinize otomatik beğeni ve yorum alabilirsiniz. Aylık beğeni satın al ile hem etkileşim oranınız artar hemde keşfete düşen gönderileriniz sayısını arttırır.

# Kalıcılık

Tüm yorum paketleri minimum 12 ay kalıcı olarak gönderilir. Hesaplar otomatik kurulmuş fakat SMMAjans.com bünyesinde barınmaktadır. Şifresiz gönderim yapacağınız araçlarda girdiğiniz bilgiler smmajans’ın DMC güvenliğiyle uçtan uca şifreli bir halde korunmaktadır.

Gönül rahatlığıyla sosyal medyada ki eksikliklerinizi alabilir, online ödeme yöntemlerini kullanarak saniyeler içerisinde binlerce etkileşim yağmuruna tutulabilirsin!

Öneri & Sorun – İletişim

Hey, henüz bitmedi 🙂 Eğer takıldığın bir yer olursa lütfen çekinmeden yorum yaparak bize bildir. Sana cevap vermekten onur duyacağız!

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 1 Average: 5]