2020 yılıyla birlikte mobil cihazlardan da yayın yapma özelliğinin gelmesi bir çok oyun meraklısını yayın platformlarına sürükledi. Başta Dlive olmak üzere Nonolive, Twitch ve Nimo TV gibi bir çok uygulama üzerinden canlı yayın akışları gerçekleşmeye başladı. Son olarak resmi youtuber ve blogger’ların da yer almasıyla oldukça popüler hale gelen Nimo TV, yayıncılarına hem eğlenceli vakit geçirmeyi hemde kazanç elde etmelerini sağlıyor.

Yayına gelen kullanıcılar isteğe bağlı olarak ücretli abonelik satın alabiliyor veya yayın akışına hediye gönderimleri yaparak yayıncılara destek olabiliyorlar. Neredeyse sosyal medyanın kazanç arttıran iş fikirlerine kadar sıçrayan Nimo TV uygulaması, yayın yapabilecek kapasitedeki bir çok kullanıcıya para kazandırıyor.

Nimo tv takipçi satın al
Nimo tv takipçi satın al

NimoTv Takipçi Satın Al

Türk hesaplardan oluşan NimoTv paketleriyle artık yayın yaptığınız kanalları yükseltmenin vakti geldi! Kullanıcı adınız yada Nimo profil bağlantınız ile sipariş oluşturacağınız sosyal medya market sitemizden dilediğiniz zaman anlık işlem yapabilir ve organik nimo tv takipçileri kazanabilirsiniz.

1.000 Türk NimoTv takipçisi 100₺‘den başlayan fiyatlarla raflarda yerini aldı. Şifresiz gönderim seçenekleriyle sadece panelde üyeliğiniz olması yeterli! Smmajans bünyesine katılın, ücretsiz üyelik formu ile direkt olarak panel üzerinden yetki alın. Yayınlarınıza etkileşim göndermek için üyeliğiniz üzerinden bakiye ekleyebilir ve benzersiz paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Uygulama üzerinde henüz yeni bir yayıncı iseniz direkt olarak organik takipçi paketleriyle etkileşim gönderebilir ve kalıcı bir profilin inşasını dikebilirsiniz. Yayın platformu üzerinde Yeni olmanız mühim değil aynı zamanda farklı platformlardan NimoTv uygulamasına geçiş yapmış olan bir çok yayıcı da takipçi paketlerimizi inceleyerek kanal erişim ve aktifliğini arttırabilir.

Nimo tv canlı yayın izlenme
Nimo tv canlı yayın izlenme

NimoTv Canlı Yayın İzlenme Satın Al

Tabi ki diğer yayın araçlarında eklediğimiz bir çok servisi, yeni uygulamalarımız üzerinde de aktif hale getiriyoruz. Artık Tüm NimoTv yayın akışlarınıza: Smmajans.com platformu üzerinden etkileşim gönderebilir ve canlı yayın izlenme satın alarak yayın yaptığınız oyun kategorilerinde üst sıralara çıkabilirsiniz.

1.000 anlık canlı yayın izlenmesi 25₺‘den başlayan fiyatlarla listelendi. Hemde 180 dakikadan fazla seyir imkanı sunan canlı yayın izlenme paketlerimiz, tamamıyla farklı ve benzersiz IP numaralarıyla garantili paketlerde yerini aldı. Canlı yayın videolarınıza anlık izlenme çekmek ve NimoTv paketlerine en uygun fiyattan sahip olmak için Smm Panel platformumuza kayıt oluşturun.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 4 Average: 5]