Perakende: satıcının müşteri siparişlerini kabul ettiği ancak stokta satılan malları tutmadığı, dinamik bir perakende satış şeklidir. Sattığınız kadarını alır ve satış yaptığınız kadar ürüne ihtiyaç duyarsınız. Stoksuz takipçi satmanız mümkün olup yalnızca sipariş aldığınız da takipçi alımına ihtiyaç duyarsınız. Tekil olarak 1.000 takipçi ve katlarını alabilir, sadece sizlere sipariş geldiği zaman al sat şeklinde perakende takipçi satışı yapabilirsiniz.

dropshipping takipçi satışı
dropshipping takipçi satışı

Drop Shipping Takipçi Satışı

Bir medya ve bayiliğe üye olmadan: Tekil müşterilerinize toplu veya adet olarak takipçi satın alma hizmeti vermek için Drop Shipping takipçi satışını kullanabilirsiniz. Aylık ücret, ürün alımlarında kdv veya online ödemeler vergi ödememek için Drop Shipping takipçi paketleri tam size göre. Kurumsal üyelerimize sunduğumuz paketler: Web siteniz olmadan Smmajans üzerinden satış yapmanıza ve kazanç elde etmenize olanak tanır.

Dijital bir döngü içerisinde takipçi satışı yaparak hem kendi sosyal medya hesaplarına ucuz yollu takipçi gönderebilir hemde takipçi alımı yaparak kaliteli ve uzun süreli olan paketlerimizi satışa çıkarabilirsiniz.

Perakende’nin avantajı sattığınız kadarını ödersiniz, harici bir ücret vermeniz veya ÖTV, KDV vergilerini ödemeniz gerekmez. Müşterilerinize Dijital fatura gönderme fırsatı da şimdi Perakende ve Dropshipping satışlarında!

İnternet Adresiniz Olmadan Bayilik ve Paketler Satın

SMM Ajans internetten para ve gelir elde etmeniz için web site adresiniz veya her hangi bir sunucunuz olmadan takipçi satışı yapmanıza ve kazanç arttırmanıza yardımcı olur. Türk kullanıcılardan oluşan paketlerimiz piyasanın en hızlı gönderim yapan sitesi SMMAjans.com güvencesiyle müşteri ve ziyaretçilerine sunulur.

  • Kurumsal üyeliğiniz ile takipçi, beğeni ve yorum hizmetleri sunabilir, şifresiz gönderim yapabilirsiniz.
  • Üstelik sadece sipariş aldığınız zaman ödeme yapar ve müşterinize istediği paketi gönderirsiniz.
  • Perakende ve Drop Shipping satışları için hiç bir aidat ve ön ücret ödeme zorunluluğu yoktur.
  • Türkiye’nin en hızlı SMM panelinden istediğiniz servisi satışa çıkarabilir ve üyeliğiniz üzerinden bir çok paketi satarak kazanç sağlayabilirsiniz.
takipci satisi
takipci satisi

Al & Sat Mantığı

Örneğin 1.000 İnstagram Takipçisini 25₺’den alıp 50₺ ve katlarına satabilirsiniz. Aynı durum Tiktok, Facebook ve Twitter için de geçerlidir. Üstelik sadece takipçi değil beğeni, yorum, izlenme, kaydetme, paylaşım ve daha bir çok servisi perakende mantığıyla al sat yapabilir organik kazanç inşası kurabilirsiniz.

Kurumsal Üyelik Nasıl Oluşturabilirim?

Üyelik başvuru formumuzu doldurarak direkt olarak araçlarımızdan yararlanabilir ve perakende takipçi satışı yapmak için kurumsal üye kademesine atlayabilirsiniz. Üstelik kurumsal üyeliklerin hiç bir artı gereksinimi ve aidat ücreti bulunmaz.

SMM Panelimiz sertifikalı olup tüm online bankalardan ödeme yapmanıza imkan tanır. Servislerini anlık olarak gönderen şirketimiz satış yapmak isteyen üyeleri için de aynı güvenlik unsurlarını barındırır. Siparişiniz geldiği zaman ödeme yaparsınız ve yalnızca satışını yaptığınız ürünler için ödeme yöntemlerimizi kullanırsınız. Harici bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Drop Shipping al sat mantığı yüksek gelirler oluşturmanıza ve SMM Ajans üzerinden kazanç yaratmanıza yarar. Yalnızca takipçi – beğeni değil aynı zamanda Panelimiz üzerindeki tüm araçların satışını yapabilir ve isterseniz %10 indirimli sunduğumuz Mobil Onay araçlarımızı da tekil veya çoğul olarak satabilirsiniz.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 3 Average: 5]