Takipçi sayısı milyonlara ulaşan bir çok ünlü, İnstagram üzerinden yüksek sponsor ve reklam teklifi alıyor. Örneğin bir milyondan fazla bir kitleye hitap eden hesap; Aylık 10.000 ile 20.000 lira arası bir para kazanabiliyor. Günümüz sanatçıları 10 milyondan fazla takipçi barındırıyor. Bu her reklam başına binlerce fiyat demek.

Sizlerde sosyal medya hesaplarınızı arttırmak, genişletmek ve fenomen olmak isteyebilirsiniz. Bu durumda rahat bir nefes alabilir ve kendinizi SMM Ajans ortaklarına teslim edebilirsiniz.

Uzman kadrosu ile sosyal hesaplarınızı kısa sürede binlerce takipçiye ulaştırabiliyorlar. Üstelik şifre veya bilgi istemeden yalnızca kullanıcı adınıza çalışmalar yapıyorlar.

Gmail üzerinden onlarla 7-24 iletişim sağlayabiliyor, en yeni özelliklerden duyuru bilgisi alabiliyorsun. SMM Ajans sana istediğin tüm araçları sunuyor. Tek yapman gereken oluşturduğun profile bakiye eklemek! Minimum 10 lira ücretle sitemize giriş yapabilirsiniz. Uygulamaları denemek için bakiye yüklemeniz gerekir.

Maksimum 1000 liraya kadar ödeme yapabilirsiniz. Sektörde yeni olmasına rağmen adını kazıtacak bir projeye imza atılmıştır. İnstagram takipçi hilesi için arama sonuçlarınızı sitemiz üstünde değerlendirebilirsiniz. İstediğinizi ve hedefinize ulaştıracak bir Ajanstır.

SMM panel üzerine kurulu olup, aylık ücretli baylikler sunmaktadır.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 0 Average: 0]