Takipçi satın almak için sizlerde yola koyulmuş ve her şeyi hazır hissediyorsanız, başlamadan önce dikkat etmeniz gereken bir kaç konu olacaktır. İlk olarak bakiye ekleyip hesabınıza etkileşim göndermeden önce, İnstagram sayfanızın herkese açık olması zorunludur. Şifre gerektirmeden takipçi gönderen sitelerimiz, kullanıcı adınız üzerine gönderim sağlar. Bu nedenle Takipçi gönderirken hesaplarınızın herkese açık olması önemlidir. Dilerseniz gönderim sona erdikten sonra hesabınızı tekrardan gizli profile alabilirsiniz.

Gizli bir hesaba takipçi gönderimi yapılamaz. Takipçi veya beğeni gibi etkileşimler göndermeden önce profil bilgilerinizi herkese açık yapmanız gerekir. Daha kolay ve hızlı bir takipçi işlemi için zorunlu bir konudur. Zengin içerikleri ile bir çok kullanıcıyı aydınlatan SMM Panelimiz tamamıyla sizler için çalışmakta. Takipçi satışı yaparken gereken bir çok konuyu sizlere sunuyor ve bu sayede uygun ücretler sonucunda yüksek etkileşim kazandırıyor.

Takipçi satın alırken dikkat etmeniz konuların başında Herkese Açık Bir profile sahip olmanız gerekir. SMMAjans.com adresini tercih ettiğiniz takdirde başka bir şeye gerek kalmayacaktır. Bakiyenizi yükleyip devasa paketlerden yararlanabilirsiniz. Günlük sınırsız işlem alınır ve tüm servisler tam gönderim sağlar. İşlemler 1 saat içerisinde hesaplarınıza aktarılır. Güvenilir sosyal medya araçları için hemen kayıt olabilirsin!

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 1 Average: 5]