Sosyal medya uygulamaları üzerinde takipçi satışı yapmak istiyor ve elinizdeki kullanıcıları takipçi olarak satmak istiyorsanız smmajans platformunu ve bayilik hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Ürünlerimiz arasında yer almak ve Sosyal Medya takipçilerinizi kolayca satmak SMM Api desteği sağlayan platformumuz ile mümkün. İster servislere kendi ürünlerinizi ekleyin, isterseniz de APİ servislerimizi kullanarak kendi web siteniz üzerinden takipçi satımı yapın. Fakat kendi kullanıcılarınızı satmak veya panelimiz üzerinden APİ almak için Kurumsal Üye olmanız gerekir.

Türkiye’nin takipçi satışı platformunda tüm işlemler garantili ve sözleşmeye uygun düzenlenir. Ziyaretçilerimiz sistem üzerinden aldığı tüm takipçilerde kusurlu ürünler için feshetme hakkına sahiptir.

Sizlerin de ürünlerine yer verdiğimiz servislerde takipçi paketleri gerçek kullanıcılardan oluşması zorunludur. Sistemimiz üzerinden bot veya yabancı takipçi satmanız mümkün değildir! Yalnızca gerçek ve aktif hesapları smmajans raflarına dizebilir ve anbean satış düzeneğini inceleyebilirsiniz.

Takipçi Satışı Nasıl Yapılır

Üyelerimizin elinde bulunan kullanıcıları satabilmesi ve kazanç elde edebilmesi için oluşturduğumuz Paketler’de sizlerin de içeriği ve takipçi fiyatları bulunabilir. Ürünlerinizi smmajans raflarında satmak için Yapmanız gereken tek şey hanenizdeki kullanıcı sayısını bizlere bildirmek ve 1.000 takipçi için teklif ettiğiniz fiyatları destek talebimize sunmak.

İnstagram bazlı takipçi satış kategorimizde Facebook, Telegram, Dlive, Nonolive, Nimo Tv gibi bir çok sosyal medya kullanıcılarını satmanız mümkün. Elinizdeki hesapların limitini ve fiyatını kurumsal sözleşmemiz de bildirin, taleplerinizi 60 dakika içerisinde cevaplayalım!

Neden Takipçi Satışı Yapmalıyım?

İnstagram başta olmak üzere sosyal medya hesaplarının takipçi sayılarını yükseltmek için takipçi satışı kullanmanız gerekir. Elinizdeki panel üzerinden takipçileri başka hesaba atmak ve kazanç sağlamak için de takipçi satışına ihityaç duyulur. Gelir kaynağı elde etmek veya popülerlik arttırmak gibi bir çok nedende, garantili takipçi satışıyla çözüm bulunur.

Bu nedenle sosyal medya uygulamaları ile uğraşan insanlar takipçi problemlerini İnternet’in en çok kullanılan Takipçi Satın Alma sitesinde çözer. Şifresiz kullanıcı adı üzerine takipçi gönderme avantajı sunan smmajans takipçi paketlerinizi satmaya ve güncel takipçi satın almanıza yardımcı olur.

Takipçi Satışından Nasıl Yararlanabilirim?

Her gün 12.00’dan sonra sunduğumuz %20 bonus avantajınlarını takip ederek instagram takipçi satışından yararlanabilir, piyasanın en kaliteli kullanıcılarını profilinize enjekte edebilirsiniz.

  • Erişim kaynaklarını havaya uçurmak için takipçi aktarımı yapabilirsiniz.
  • Sipariş veya ürün satmak için organik takipçiler ile sermayeni arttırabilir, gelirini 2 katına çıkarabilirsin.
  • Müşterilerine doğrudan hedefleme ile ulaşırsın.
  • Her gün üyelere özel takipçi etkinliklşerinde işlem süreci beklemeden takipçi gönderebilirsin.

Takipçi Satışı Yapmak Yasal mıdır?

Kullanıcılar kendi panel veya listenize ait ise takipçilerinizi satmakta hiç bir sorun olmayacaktır. Fakat hile (hack) ile elde edilen kullanıcıların ticaretini yapmak yasak ve yasadışıdır! Smmajans yalnızca garantili ve düşmeyen paketleri listeler, üyeler beğendiği ve hız sınırını seçtiği takipçi paketini direkt olarak kullanıcı adlarına gönderir. Bu nedenle sistemimiz üzerinden takipçi satışı yapmak için kendi kullanıcı paneliniz veya bayiliğiniz bulunması zorunludur.

İnternet Üzerinden Takipçi Satışı Başvuru Formu

Elinizdeki kullanıcı panellerini işleve geçirmek mi istiyorsunuz? Hemen şimdi Smmajans platformlarında tüm takipçi paketlerinizi satışa çıkarabilir, gerçek kullanıcıların ve Türk hesapların satışını yapabilirsiniz.

Hemen başvuru (kayıt) formumuzu doldurarak bayilik hizmeti alabilir ve komisyonlu takipçi satışı yapabilirsiniz. https://www.smmajans.com/auth/signup

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 4 Average: 5]