Telegram kapanan kanal, hesap veya gruplarınızı günü birlik olarak aktif ediyor ve süresiz yediğiniz ihlalleri kaldırıyoruz. Telegram hesaplarınıza tekrardan ulaşabilmeniz için form oluşturuyor ve Türkiye’nin yetkili kişilerinden aldığımız onay sonucunda hesaplarınızı, kanallarınızı veya yüksek üyeli gruplarınızı kurtarıyoruz!

İhlal yiyen, paylaşım engeli alan veya spam yiyen profillerinizi saatler içerisinde sizlere teslim ediyor ve ücretli hesap açma işlemlerini tamamıyla güvenlik kapsamı altında yürütüyoruz.

Kesin olarak hesaplarınızın açılmasını istiyor ve en uygun fiyat garantisi almak istiyorsanız tlegram hesap açma işlemleri için WhatsApp iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın. Teknisyenlerimiz 7-24 çevrimiçi durumdadır. Dilediğiniz zaman bilgi alabilir, telegram hesaplarınıza tekrardan kavuşabilirsiniz.

Kapanan Telegram Hesabı Nasıl Açılır

Telegram Kapanan Kanal Nasıl Açılır

Kişisel telegram profilleriniz belirli bir süreden sonra şikayet yeme durumlarıyla karşılaşabiliyor ve yüksek oranla kapanma durumları yaşanabiliyor. Kapanan kanallarınız için uzman kadromuz ile form oluşturuyor ve dakikalar içerisinde gönderdiğimiz komutlarla hesaplarınızı kısa sürede aktif hale getiriyoruz.

Telegram Kapanan Grup Nasıl Açılır

Kurumsal işlemlerin yoğun ilgi gördüğü telegram grupları, çoğu zaman +18 gönderiler, fazlasıyla mesajlar ve şikayet talepleri sonucu kural ihlali alarak kapatılmakta. Smm sosyal medya uzmanları sizler için profesyonel adımlar uyguluyor ve kısa sürede telegram gruplarınızı tekrardan kullanılabilir duruma getiriyoruz. Sizlerde kapanan telegram profil ve gruplarınız için bizlere ulaşabilir, WhatsApp hattımız üzerinden 7-24 iletişime geçebilirsiniz.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 1 Average: 5]