Sosyal medya meraklılarının yeni gözdesi Telegram, kurulduğu günden bugüne milyonlarca kullanıcının ilgisini çekiyor. Telegram grup üyeleri, kanal kullanıcıları ve kişisel profiller; Etkileşim kazanmak için Telegram Servisleri ve hizmetlerini tercih ediyor. Telegram hesaplarına orijinal ve Türk Takipçi gönderimi yapan platformumuz, grup üyeliği ve kanal üyeleri de göndermektedir. Telegram takipçi kasmak için üyeliğini oluştur, fiyatlara göz attıktan sonra bütçene uygun olan paketi seç!

Telegram takipçi paketleri; Grup, Kanal ve Kişisel profillere sınırsız takipçi hizmeti sunar. Paketler arasından kanal üyelerini, profil takipçilerini ve görüntülenme işlemlerini seçerek etkileşimin tadını çıkarın!
100 Takipçi
250 Takipçi
500 Takipçi
1.000 Takipçi
2.500 Takipçi
5.000 Takipçi
10.000 Takipçi
25.000 Takipçi
50.000 Takipçi
100.000 Takipçi

100 Takipçi (10 Bonus) 🎯

URL üzerine gönderilir 🔥

Gönderim Süresi; 5 Dakika ☄️

Fiyat: 2₺

250 Takipçi (25 Bonus) 🎯

URL üzerine gönderilir 🔥

Gönderim Süresi; 5 Dakika ☄️

Fiyat: 5₺

500 Takipçi (50 Bonus) 🎯

URL üzerine gönderilir 🔥

Gönderim Süresi; 5 Dakika ☄️

Fiyat: 10₺

1.000 Takipçi (100 Bonus) 🎯

URL üzerine gönderilir 🔥

Gönderim Süresi; 5 Dakika ☄️

Fiyat: 20₺

2.500 Takipçi (250 Bonus) 🎯

URL üzerine gönderilir 🔥

Gönderim Süresi; 10 Dakika ☄️

Fiyat: 50₺

5.000 Takipçi (500 Bonus) 🎯

URL üzerine gönderilir 🔥

Gönderim Süresi; 15 Dakika ☄️

Fiyat: 100₺

10.000 Takipçi (1.000 Bonus) 🎯

URL üzerine gönderilir 🔥

Gönderim Süresi; 15 Dakika ☄️

Fiyat: 200₺

25.000 Takipçi (2.500 Bonus) 🎯

URL üzerine gönderilir 🔥

Gönderim Süresi; 30 Dakika ☄️

Fiyat: 500₺

50.000 Takipçi (5.000 Bonus) 🎯

URL üzerine gönderilir 🔥

Gönderim Süresi; 60 Dakika ☄️

Fiyat: 1.000₺

100.000 Takipçi (10.000 Bonus) 🎯

URL üzerine gönderilir 🔥

Gönderim Süresi; 120 Dakika ☄️

Fiyat: 1.750₺

Telegram takipçi ücretleri tamamıyla piyasaya uygun hazırlanmış ve KDV + Kesintilerle beraber hesaplanmıştır. Yukarıda belirttiğimiz ücretler Türk takipçiler içindir. Dilerseniz bot kullanıcıları yarı fiyatı indirimle alabilirsiniz.

Telegram Takipçi Gönderme Servisi Nasıl Çalışır?

Telegram takipçi gönderme servisi, daha önce herhangi bir servisimizi kullanmış kişiler için kesinlikle kolaylıkla kullanabileceği seviyede basittir.. %100 Türkçe tasarımımız ile kolay bir platform olabilmesi için elimizden geleni yaptık. Telegram kullanıcıları için hızlı takipçi satışı, kullanışlı platformumuz üzerinden yapılır. Türk kullanıcılardan oluşan ve son seviye güvenli bir servistir.

Telegram şifresiz takipçi servisi tamamıyla orijinal hesaplardan oluşup, Türk kullanıcıları sizlere gönderir. Dilediğiniz rakama sizi ulaştırmak için hizmet gösterir. Mobil veya masaüstü cihazlardan satın alabileceğiniz telegram servisleri, uygun fiyatları ile raflarda yerini almıştır. Üyeliğiniz üzerinden siparişlere tıklayabilir ve ardından sipariş oluştur adımlarını uygulayarak anlık devreye giren takipçi gönderme işlemlerini başlatabilirsiniz.

Smmajans.com aracı tamamen güvenilir ve bütçe dostu bir platformdur. Site üyelerini, gönderilen takipçileri ve kullanıcı verilerinin gizliğini kimseyle paylaşmaz. Smmajans.com altyapısı hazırlanırken piyasadaki en iyi SSL sertifikalarından birisi olan SMM sertifikasını almıştır. Bu sayede platform ve sunucu arasında 3. Bir uygulamanın girilmesine asla izin vermez. Hizmette sınır tanımayan sosyal medya bayiliğimiz, güvenilir ekibi ile 7-24 teknik destek ve ulaşım sağlamaktadır.

Telegram Takipçi Gönderme Servisi Nasıl Kullanılır?

Smmajans.com olarak her aracın kullanım durumunu olabildiğince kolay ve anlaşılır şekilde tasarlamaktayız. Üyelerimizin memnuniyeti için her aracı özel olarak bilgilendiriyor ve kullanım talimatlarını sizler ile paylaşıyoruz.

Aşağıda belirtilen link ve aşamalar tamamıyla üye olan kullanıcılar için hazırlanmıştır. Araçların kullanım talimatlarını okumadan önce 1 dakikanızı ayırarak platforma üye olabilir ve uygun fiyat garantisi ile telegram hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
  1. İlk olarak www.smmajans.com/order/add bağlantısına giriş sağlayınız.
  2. Siparişler alanına eriştikten sonra kategorilerden telegram paketlerini seçiniz.
  3. Bütçenize ve seçiminize uygun olan servisi seçtikten sonra gönderim yapacağınız grup, kanal URL’sini giriniz.
  4. Göndermek istediğiniz takipçi rakamını girerek ‘Siparişi Onaylıyorum’ butonunu seçiniz.
  5. Burada önemli olan etken gönderim yapacağınız yerin URL adresidir.
  6. Eğer bir gruba gönderim yapacaksanız Grup servisini seçmeli, profil veya kanal üzerine gönderim yapmak için de ‘Telegram Kanal Takipçisi‘ servisini seçmelisiniz.
  7. Sipariş oluşturma formunu doldurduktan sonra sırtınızı yaslayın ve anlık işleme geçen takipçilerin gelişini seyredin.

Telegram takipçi gönderme işlemlerini sırasıyla uyguladıktan sonra geriye kalan tek şey gelen takipçileri karşılamak olacaktır. Üyesi olduğunuz gruplara dair bir çok gruba takipçi gönderen sistemimiz ile ailenizi büyütebilir veya kişisel hesaplarınıza takipçi gönderimi yapabilirsiniz.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 0 Average: 0]