Tiktok yayıncılarının izlenme başına kaç dolar kazandığını biliyor musunuz? Türkiye başta olmak üzere bir çok ülkeden yoğun talep gören Tiktok uygulaması, Google Play Store ve App Store üzerinden milyarlarca indirmeye sahip. Durum bu kadar yükselmişken Tiktok ekibi, görüntülenmesi yüksek olan video ve kanallara YouTube tarzında para kazandırmaya başladı. İşte tiktok görüntülenme başına kaç para kazandırıyor içeriğimiz sizlerle.

Tiktok Para Kazandırıyor mu?

YouTube uygulamasının para kazandırma özelliği geldiğinden beri bir çok sosyal medya uygulaması: kullanıcı ve yayıncılarına gelir imkanı sundu. Dakikada milyonlarca video yüklenen Tiktok uygulaması, Dolar ile kazandırdığından ötürü Türk yayıncılara da büyük bir gelir kaynağı oldu. Tiktok’un özel efektleri ile eğlenceli videolar oluşturabiliyor ve Dünyanın her yerinden yeni videoları seyredebiliyorsunuz.

Doların Türk lirasına 7 kat fark atmasından sonra, Tiktok yönetiminin dolar ile kullanıcılarına ödeme yapması sosyal medya gündeminde çok konuşulmuştu. Doların oldukça değer gördüğü günlerde bir çok sosyal medya kullanıcısı tiktok geliri ne kadar sorgusunu yaptı.

İlginizi Çekebilir Tiktok Takipçi Satın Al

Tiktok Ne Kadar Kazandırıyor?

tiktok ne kadar kazandırıyor
tiktok ne kadar kazandırıyor

Neredeyse her gün güncellenen tiktok uygulaması binlerce video efektiyle kullanıcılarına her daim yenilikçi ve özgün video çekme imkanı sunuyor. Dünyanın neresinde olursanız olun Tiktok video çekme uygulamasıyla özgün videolar oluşturabilir ve mobil cihazlardan gelir sağlayabilirsiniz. Tiktok ne kadar kazandırır sorusuna ise 1.000.000 izlenen Tiktok videolarında ortalama 1.000$ kadar gelir sağlayabiliyorsunuz.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 1 Average: 5]