Ücretli ama kaliteli bir Tiktok takipçi paketi arıyorsan mağazamız üzerinden şifresiz Ucuz takipçi gönderebilir, faizsiz ödeme avantajlarıyla piyasanın en güvenli takipçi paketlerine smmajans.com üzerinden ulaşabilirsin.

Tiktok Takipçi Satışı

Tiktoker’ların son zamanlarda akın ettiği Tiktok takipçi satış hizmetimiz, Türkiye standartlarına uygun fiyatlandırılmış ve tamamıyla gerçek hesaplardan oluşmuştur. Tiktok hayranı kasmak ve takipçi yükseltmek için ürettiğimiz araçlar son derece güvenilir ve garantilidir. Olası bir durumda iade hakkınız, ödemenizi geri almanız veya düşüş yaşandığında telafi hizmeti almanız tamamıyla ücretsizdir.

Ucuz Takipçi Satışı

Tiktok takipçi arttırma çözümlerini yayınladığımız blog adresimizde bir çok sosyal medya uygulamasını paylaşıyor ve siz değerli ziyaretçilerimizle en güncel servisleri test ederek gönderiyoruz. Smmajans.com Tiktok ucuz takipçi satın alma paketlerini ise bugüne özel %30 indirimle sağlıyoruz.

250 Takipçiyi 5₺’den verdiğimiz bu paket sizlerin çok hoşuna gidecek! Tiktok Takipçi Satın Al

Tiktok Ucuz Takipçi Alma

Takipçi almanın en keyifli yeri bildirim yağmurunu gördüğünüz an başlar 🙂 Saniyede 50’den fazla bildirim aldığınız zaman SMM Ajansın ne kadar kaliteli bir panel olduğunu anlayacaksınız. Tiktok ucuz takipçi satın alma paketiyle 1.000 takipçiyi 20₺’den kullanıcı adınıza yollayabilirsiniz.

Tiktok takipçi nasıl satın alırım?

Üyeliğiniz üzerinden bakiye yükleyerek tiktok takipçisi elde edebilirsiniz. Satın almak istediğiniz tutarı üyelik hesabınız üzerine ekleyin, daha sonra sipariş oluştur alanından Tiktok paketlerini seçip, göndermek istediğiniz Türk, Yabancı veya Bot paketini seçip işlemi başlatın.

Takipçiler ne kadar sürede yüklenir?

Bireysel üyelerin 1 saatte erişim gönderme limiti 50 bindir. Tiktok takipçi yollarken normal bir SMM Ajans profili ile 50 binden fazla erişim gönderilirsiniz. 1.000 Takipçi gönderim süresi ortalama 10 dakikadır. Kurumsal üyelik ile günlük erişiminizi 100 binden yukarıya çıkarabilirsiniz.

Şifremi vermem gerekir mi?

Tiktok hesaplarınıza gönderdiğimiz takipçiler otomatik kurulmuş ve gerçek adlar, resimler ile yerleştirilmiş profillerdir. Komut ile sizleri takip eder. Yüksek düzey platformumuz tek tık ile tüm kullanıcıları sizin kullanıcı adınız üzerine yükler. Üstelik parola veya güvenlik bilgileri gerekmez.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 4971 Average: 4.9]