Twitch yayınlarınızın kalitesini ve kitlesini büyütmek için Twitch takipçi hilesini kullanabilirsiniz. Potansiyelinizi ve yayın içi eğlencenizi arttıracak Twitch takipçi hilesiyle anbean takipçi gönderin, canlı yayın izlenmelerinizi ve takipçi sayınızı gerçek biçimde arttırın.

Güncel çalışan Twitch takipçi hilesi panelidir. Hızlı ve organik takipçi arttırmak için ücretli paketlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Twitch Takipçi Hilesi

Twitch kanal bağlantısı veya kullanıcı adı ile şifresiz takipçi gönder

Takipçi gönder butonuna bastıktan sonra 1 dakika bekleyin ve tekrar aynı işlemleri tekrar edin. Günlük 2.500 takipçi limiti vardır!

Dikkat: Takipçiler gönderilirken sayfayı kapatmayınız!

💢Twitch Takipçi Hilesi Ücretsiz

Twitch kanal takipçisi arttırmak için smmajans Twitch araçlarını kullanın. Şifrenizi ve güvenlik bilgilerinizi vermeden ücretsiz takipçi aktarımını başlatın. Her gönderimde 50 Twitch takipçisi atan aracımız ile gün içinde 5.000’den fazla takipçi takipçi arttırın.

💢Twitch Şifresiz Takipçi Hilesi

Tamamıyla gerçek profillerden oluşan kullanıcıların yer aldığı panel üzerinden şifresiz takipçi hilesi yapın. Düşmeyen kullanıcıları ister kanal URL’niz isterseniz de kullanıcı adı ile gönderin.

💢Twitch Takipçi Kasma

Sistem direkt olarak bulunan tüm kullanıcıları biranda hesaplarınıza göndermez. Bu şekil takipçi aktarımı spam sayılabilir ve kanallarınız ihtar yiyerek zarar görebilir. 50 binden fazla kullanıcının barındığı Twitch takipçi kasma aracında tüm kullanıcılar 1 dakika arayla gönderilir.

Sistemde 5-10 dakika kadar zaman geçirdiğiniz takdirde 500‘den fazla twitch kullanıcısını profilinizi takip etmesi için yönlendirebilirsiniz.

💢Twitch Takipçi Botu

Sürekli olarak takipçileri gönder tuşuna bastığınız süreçte takipçi botunu otmatiğe alabilir ve sistemdeki tüm profilleri kullanıcı adınız üzerinden takip etmesi için twitch takipçi botu kurabilirsiniz.

💎Twitch İzleyici Arttırma

Sadece abone değil, Twitch araçlarımız ile aynı zamanda izleyici arttırma ve canlı yayına seyirci çekme özelliklerini de kullanabilirsiniz. Takipçi gönderme aracıyla organik etkileşim arttırdığınız için Twitch izleyici arttırma istekleriniz de takipçi aracıyla otomatikmen çözülmüş olacaktır.

👑Twitch Bayilik Edinmek ve Hızlı Takipçi Satın Almak için Servislerimize Göz Atın. Ücretli Paketlerle Twitch abonelerinizi hızlı ve organik şekilde arttırın!

Twitch Takipçi Hilesi Kanalıma Zarar Verir mi?

Twitch takipçi hilesi 256 BİT araç sertifikamız ile kullanıcılarımıza sunulur ve ücretli paketlerimizde ki kullanıcıların tamamı yer alır. Sistemimiz üzerinden Twitch takipçisi satın almadan önce ücretsiz araçlarımızı deneyebilir, sistem hızını ve kullanıcı kalitesini görebilirsiniz.

Günlük Kaç Bin Gönderim Yapabilirim?

60 saniyede 50 gönderim yapan aracımız 2 saniyede ortalama 3 takipçi gönderir. Günlük 10 bin limitiniz bulunan araçta sayfayı kapatmadığınız sürece takipçi aktarımı yapmanız mümkündür.

Ücretli Paketlere Nasıl Geçebilirim?

Elle takipçi göndermek yerine otomatik olarak yüksek paketlere geçmek için kayıt formumuzu doldurabilirsiniz. Ücretli paketler, Aylık İzlenmeler ve canlı yayına yorum yapan paketler yalnızca ücretli araçlarımızda bayilik hizmeti alan üyelerimize sunulur. https://www.smmajans.com/auth/signup

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 4007 Average: 5]