Twitter hesaplarınıza kişisel veya kurumsal mavi tık hizmeti veriyoruz. SMMAjans.com olarak en güvenilir sosyal medya rozetlerini sizlere kiralıyor, güncel olarak bayiliklerimiz tarafından güvenli bir hesap inşası yapıyoruz. Haftalık, aylık veya yıllık olarak Kiraladığımız mavi tık rozetleri ile dilediğiniz sosyal medya hesabını yükselişe geçirin! 1 Ay boyunca sunduğumuz yeni vip sistemler ile Twitter takipçi satın alabilir, dilediğiniz gönderiye beğeni gönderebilirsiniz.

Twitter

Günümüz sosyal medya platformlarından en  çok kullanılan Twitter, sizlere bir çok işlemi sunuyor. Aylık Bayiliklerimiz ile takipçi ve retweet satın alabilirsiniz. Twitter uygulamasından dilediğiniz hizmeti sergilemek ve uygun ücretler ile twitter api’lerinden yararlanmak için kayıt oluşturabilirsiniz. Sağ üstten hesap oluşturma, giriş işlemlerine ulaşabilirsin. Twitter gönderilerini üst sıralara çıkarmak için Mavi tık ve retweet gereklidir. Dilediğiniz servisi tercih ederek anlık başlayan hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Saniyede işleme girer ve Twitter hesabınıza etkileşim göndermeye başlar.

Mavi Rozet

Twitter’de mavi rozet kiralamak istiyorsanız hemen servislerden aylık veya yıllık olarak seçim yapabilir, 2 saat içerisinde mavi tık rozetinize sahip olabilirsiniz. Yalnızca vip üyelerin sahip olacağı mavi tık rozetler, aylık ve yıllık bakiye eklemesi ile gerçekleşir. Mavi rozet sunduğumuz bir çok fenomen gibi sizde kişisel veya işletme hesaplarınıza mavi rozetler dahil edebilir, aylık ücretler ile güncel olarak popüler bir hesaba sahip olabilirsiniz.

Mavi Tık Kirala

Sitemize güncel olarak bakiye ekleyen ve level atlamış olan kullanıcılar; Twitter, İnstagram ve YouTube gibi platformlardan mavi tık kiralama yapabilir, güncel bakiyesi ile popülerliğini arttırabilir!  Mavi Tık kiralamak için kayıt oluşturun! Hesap oluşturduğunuz takdirde bir çok servisi gözlemleyebilir, takıldığınız konularda canlı sohbet ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere her daim iletişim için teknik destek ekibi bekleyecek ve sorunlarınıza derman bulacaktır. Mavi tık rozet kiralamak hakkında bir çok detayı sunduğumuz servisler, sizlere dilediğiniz sosyal medya hesabına tik ekleyerek güncel kalmanıza yardımcı olur.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 2 Average: 5]