Kayıt olamayanlar aşağıdaki çözüm yollarını deneyerek üyeliğini basitçe oluşturabilir. Şifre hatası veya mail sorunu yaşıyorsanız verdiğimiz çevrimiçi çözümler ile üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

  1. Kayıt olmak için e-posta adresinizin gmail.com olmasına özen gösterin. Farklı mail lokasyonları üyeliğinizi oluştururken hata almanıza neden olabilir.
  2. Şifreleriniz Asdf123. gibi oluşturmalısınız. En az bir ufak ve bir büyük harf kullanmalı, şifre sonunuza ‘.‘ işareti kullanarak bot doğrulama sisteminden kolaylıkla geçebilirsiniz.
  3. Üyeliğiniz için farklı bir tarayıcı kullanarak ve basit bir şifre oluşturarak deneme yapabilirsiniz.
  4. Üyeliğiniz için tarayıcınızın geçmişini silmeyi deneyebilirsiniz.
  5. Google Chorome ile işlem yapıyorsanız normal tarayıcınızı kullanabilirsiniz. Genelde üst üste denemeler olduğunda bu gibi sorunlar karşınıza çıkabilir.
  6. Smmajans yüksek ziyaretçili bir web adresidir. Bot doğrulamalarını korumak ve bot girişlerini engellemek için üyelik deparmanı getirmiştir.
  7. Bu nedenle kayıt olurken Dilerseniz IP adresinizi değiştirmeyi deneyerek kolayca üye olabilirsiniz. Vpn kullanarak IP değişikliliği yapabilirsiniz.
  8. Daha fazla sistemi deneyip IP ban almadan önce kesinlikle verdiğimiz bilgileri detaylıca okuyunuz. İlk yapacağınız işlem şifrenizi basit ve kullanımı kolay yapmaktır. Asdasdasd bile yaparak kolayca üye olabilirsiniz.
  9. Eğer ki üyeliğinizi oluşturamadıysanız WhatsApp destek hattımızdan mail adresinizi yollayabilir otomatik olarak hesaplarınızı destek sistemimizi kullanarak oluşturabilirsiniz.

WhatsApp İletişim Hattımız Ana sayfamız ve blog sayfamızın sağ alt bölmesinde mevcuttur. WP ikonuna basarak direkt mesaj atabilirsiniz.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 0 Average: 0]