WhatsApp sms onay hizmetiyle sizde wp numara onay işlemini TR hatlarla gerçekleştirebilir ve Türk numaralar dahilinde WhatsApp’ı kullanabilirsiniz. WhatsApp’ta yeni bir hesaba mı ihtiyacın var? Hemen telefon onaylama servislerimiz ile tanış ve smmajans üzerinden güvenilir WP Sms Onay hizmeti edinin.

WhatsApp Türk Numara Satın Al

WhatsApp numara onaylama hizmeti için servislere gidin. Türk WP numarası 100₺ – yabancı WP doğrulama paketleri ise 50₺’den başlayan fiyatlarla raflarda yerini aldı. Üyeliğin yok ise hemen smmajans.com’a bir hesap aç ve birden fazla WhatsApp oturumu için güvenilir tel doğrulama hizmetlerini kullan.

WP TR Sms Onaylama Süreci

  • WhatsApp Türk numara satın al paketlerini kullanabilmek için üyeliğiniz ile smmajans platformuna giriş yapın.
  • Üyeliğiniz yoksa hiç dert etme, dakikalar içerisinmde bu linke tıklayarak www.smmajans.com/auth/signup smmajans bireysel üyelik formuna ulaşabilir ve sms doğrulama araçlarını kullanabilmek adına kendine bir smmajans profili açabilirsin.
  • TR bazlı WhatsApp hatlarını 100₺ ücretiyle alabilir ve kalıcı WhatsApp oturumları oluşturabilirsin.
  • www.smmajans.com/order/add bu bağlantıya giderek direkt olarak vergisiz online ödeme yap, kalıcı wp numaranı saniyeler içerisinde teslim edelim.
  • Üstelik banka kartlarında %0 vergi ile dilediğin cihazdan smmajans üyeliğine bakiye eklemesi yapabilirsin.

Android WhatsApp Sms Doğrulama

WhatsApp Türk hat desteği ile smmajans.com/smsonay sayfasıyla WP Oturumları oluşturabilir ve birden fazla whatsapp hesabına sahip olabilirsiniz. GB WhatsApp olarak da bilinen WhatsApp’ın APK sürümünü indirerek android cihazlarınızzda çalıştırabilir ve 2. bir WhatsApp hesabı edinebilirsiniz.

İOS WhatsApp Sms Onay

İOS Cihazlarda da tıpkı android alanında açıkladığımız alanlara benzer adımlar uyguluyoruz. Fakat ios, apk uygulamaları desteklemediği için App Store marketinden WhatsApp Business‘i indiriyoruz. İphone, İpad veya Macbook cihazlarda WhatsApp hesabı oluşturmak için WhatsApp İşletmeler uygulamasına ihtiyaç duyulur. Business ile Çok yönlü WhatsApp hesapları oluşturabilir ve Tek seferlik sms araçlarımız ile dilediğiniz WhatsApp alan kodunda numara satın alabilirsin.

İlginizi Çekebilir: Papara Numara Onay

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 8230 Average: 4.9]