Herkese merhaba, Seo ve Google verileriyle uğraşan ve web site sahibi olan kullanıcılarımıza özel Smmajans blogunda değerli içerikler üretiyor ve google sıralamalarında üst sıralara çıkmanız için makaleler üretiyoruz.

Bu çoğu zaman sosyal medyada ön plana çıkmak olsa da: Yeni açmış olduğumuz İnternet kategorisiyle siz ziyaretçi ve üyelerimize ücretsiz yorum backlink hizmetleri sunuyoruz.

Seo açısından da oldukça etkili olan Edu-Gov sitelerden, siz üyelerimize özel 5 adet ücretsiz yorum ekleyebileceğiniz internet adresi sunuyoruz. Verdiğimiz bağlantılara tıklayarak ücretsiz bir şekilde yüksek DAPA değerli sitelere giriş yapabilir ve kendi anahtar kelimeniz ile web adreslernize doğal yoldan backlink sağlayabilirsiniz.

5 Adet Ücretsiz Backlink Sağlayan Edu-Gov Siteler

Paylaştığımız Web adresleri Türk ve Yabancı karışık sıralanmıştır. Edu-Gov domainleri bulunan ve yorum yapmaya izin veren adresleri özel olarak tarafımca bulunmuş ve siz üyelerimize özel 80-90 DA / PA değerli devlet web siteleri yayınlanmıştır.

Ücretsiz Edu-Gov Backlink Siteleri (Listeyi indir)

Devlet siteleri olarakta bilinen Edu-Gov forumlardan, kurumlardan ve resmi sitelerden ücretsiz backlink alabilir, karşılığında içeriğimize değerlendirme yaparak bize destek olabilirsiniz!

Metin belgesi olarak hazırladığımız Ücretsiz EDU-GOV Backlink Siteleri listesini ister telefonunuza isterseniz de masaüstü cihazlarınıza indirerek kontrol edebilir, anahtar kelime bazlı backlink hizmeti sağlayabilirsiniz. Tabi ki tamamıyla ücretsiz sunduğumuz yüksek oranlı ve kaliteli web adreslerinin virüs total sonuçları da mevcuttur.

sonuc
AntiVirüs Taraması

Senin için burada güncel SEO etkili içerikler üretecek ve bildirimleri açtığın takdirde daima paylaşım göndermeye devam edeceğiz.

DA (Domain Authority); alan adı gücü veya imajı olarak tanımlanır. Alan adınızın;

  • Kaç yıldır yayında olduğu
  • Çevrimiçi içerik yayınları
  • Dış kaynaklarda isminin ne kadar geçtiği
  • Alan adı kalitesi ve uzunluğu gibi parametrelere dayanan, değerlendirilmesini SEO bakımından önemli kılan ve Web Site sahiplerini ilgilendirmesi ile ortaya çıkan bir puanlamadır.

PA (Page Authority); bir web adresinin domaini altında bulunan sayfa sayısını, sıralama durumunu ve ziyaretçi gücünü ifade eder. Değerler ne kadar yüksekse, belirttiğimiz etkenlerin sayaç ortalama oranı da bir o kadar artmaktadır. Aynı zamanda DA ve PA değerleri Ahrefs, Alexa ve Google gibi platformlarda 1 ile 100 arası numaralandırılmaktadır.

Site domaini ile alt sayfalar aynı güçte olmayabilir. Sayfalar için de ayrı ayrı çalışmalar yapılmalı ve sayfaların, değerleri SEO kriterleri dikkate alınarak yükseltilmelidir. Anca bu takdirde Pa değerleri arttırala ve web site gücünüz yükseltilebilir.

Yukarıda: Da ve PA değerlerini açıkladığımız kutu şablonunda ki alanlar web site sahiplerini ve web site yöneticilerini ilgilendirmektedir. Belirttiğimiz etkenleri uygulayarak ve Edu Gov backlink hizmetimizi kullanabilir, işin tozunu aşmadan ücretsiz web site gücünü ve sıralamalarını arttırabilirsiniz. Fakat yinede işin tozunu aşmamak lazım 🙂

Bu noktada SEO üzerinde doğrudan etkili bir kriter karşımıza çıkabilir!

Spam Score!

Spam score, PA ve DA değerleri ile tamamıyla ters orantılı çalışan bir sistemdir ve SEO puanınızı, internetteki varlığınızı biranda bütünüyle değiştirebilir. Web adresiniz Spam’a düştüğü zaman tüm çevrimiçi içerikleriniz google’dan kaldırılır ve domain adınız tamamıyla Google arama sonuçlarından silinebilir! Sitenizdeki içeriklerin, ne kadar orijinal olduğuve Google’ın yanıltıcı olarak tanımladığı eylemlerin içeride ne kadar yapıldığı bu skora göre hesaplanır.

Spam Score değeri yüksek olan bir sitenin genellikle PA ve DA skorlarının yüksek olması beklenmez. Ancak bu durum gecikmeye bağlı olarak mümkün olsa dahi sitenin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında yükselmesi mümkün değildir.

Çünkü Spam Score Google tarafından sitenize verilmiş bir ceza sayacıdır 🙂 Sitenizde yapılmaması gereken ve Google tarafından uygun görülmeyen ne kadar kaynak, içerik ve elementler mevcut ise Spam skorunuz bir o kadar artar. Spam skorunuz Google’ın muhtemel cezalarını da içeren bir değer sayacıdır.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 215 Average: 5]