YouTube görüntülenme satışı ile trend listelere yükselmeye hazır mısınız? Türkiye konumlu izlenme servislerimiz ile dilediğiniz içerikteki videoya görüntülenme ve izlenme süresi gönderiyoruz. Videolarınız da para kazanırken aynı zamanda izlenme süresi arttırarak trend listelere çıkarıyoruz.

Türkiye konumlu ziyaretçileri videolarınıza yükler. Sadece İzlenme değil aynı zamanda beğeni ve yorum işlemleri de mevcuttur. Türk kullanıcıları ele aldığımız serviste, YouTube videolarınız da aktiflik ve etkileşimi doruklara çıkarır. Ücretli görüntülenme sayesinde; Gerçek zamanlı izleyiciler ile anlık tüm limiti gönderebilir, isterseniz süre zamanlı bölerek güç içerisinde görüntülenme atabilirsiniz.

YouTube İzlenme Satın Al

Panelimiz üzerinden bakiye ekleyerek yapamayacağınız işlem yok! YouTube kariyerini büyütmek isteyen oyun kanalları, vlog kanalları ve dizi-film kanallarına sunduğumuz hizmetler ile şimdi tüm YouTuber olmak isteyen vatandaşlar şifresiz servisleri kullanarak, YouTube kariyerini büyütebilir! YouTube izlenme satın al tek bir işlem ile binlerce seyirciyi kanalına çek!

1

1.000 Görüntülenme

1.000 Türk YouTube görüntülenme paketi. Maksimum 5 dakikalık video seyri ve tamamıyla Türk Kullanıcılar. Şifre gerektirmez, video URL’si üzerine gönderim yapılır. Türk kullanıcılar tarafından seyredilir.

2

10.000 Görüntülenme

10.000 Türk izleyiciyi zamanlama seçeneği ile ister hemen isterseniz de zamana bölerek gönderebilirsiniz. Öne çıkarılan videolar arasına sokar, gerçek zamanlı izlenme kazandırır. Tamamıyla Türk lokasyonlu kullanıcılardır. 10 dakika video seyri ile reklamlara tıklama ve beğeni gönderme özellikleri aktiftir.

3

100.000 Görüntülenme

Saat başı 5.000 görüntülenme göndererek 24 saat içerisinde 100.000 izlenme atar. Türk kullanıcılar tarafından beğeni ve yorum hizmetleri gerçekleşir. 15 dakikadan uzun seyir imkanı ve tamamıyla şifresiz gönderim.

4

+1.000.000 Görüntülenme

Saatte 50.000 izlenme göndererek kısa sürede öne çıkarılan videolara yerleştirir. 30 dakikadan fazla seyir imkanı mevcuttur. Videoları sosyal medya platformlarında paylaştırır ve beğeni + yorum yaptırır. 24 saat içerisinde 1.000.000 izlenmeye ulaştırarak Türkiye listelerinde trend videolara çıkarır.

YouTube Şifresiz Görüntülenme Nasıl Yapılır?

SMMAJANS.COM olarak tamamıyla şifresiz işlemler dizayn ediyoruz. Bakiye yükleyerek kullanabileceğiniz servisleri, kullanışlı ve kolay tasarlayarak tamamıyla müşteri kolaylığı sağlıyoruz. Platform üzerinden daha önce herhangi bir servisimizi denemiş kullanıcılar youtube izlenme satın al işlemlerini kolaylıkla yapacaktır. Fakat biz yinede kullanış talimatlarını sunarak, yeni üyelerimize bilgiler verecek ve gereken tüm etkenleri bildireceğiz.

  • Üyelik oluşturmak için bağlantıya tıklayarak kayıt işlemlerinizi tamamlayın.
  • İzlenme & Görüntülenme göndermek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayarak platforma giriş yapın.
  • Sipariş bölmesinden ‘Sipariş Oluştur’ alanına tıklayın.
  • Kategori alanından YouTube paketlerini seçin.
  • Kopyaladığınız bağlantıyı seçeceğiniz servise yapıştırın.
  • Zamanlama veya süreli sipariş belirtmek isterseniz sağ alandan zaman çizelgesini düzenleyebilir, izlenmeleri saat aralığıyla gönderebilirsiniz.
  • Son adım olarak ‘Siparişi Onaylıyorum’ butonunu seçin ve gelen izlenmelerin tadını çıkarın.

Sık Sorulan Sorular

Neden YouTube Görüntülenme Satın Almalıyım?

Ünlü Türk YouTuber’ların da tercih ettiği izlenme servisleri; Onlarca video çektiğiniz ve belki de aylarca emek verip ilgisini çekemediğiniz izleyicileri sizlere kazandırır. Emeğinizin karşılığını almak ve kariyerinizi büyütmek için youtube görüntülenme satın alarak kanalınızı desteklemeniz gerekir.

İzlenmeler Ne Kadar Sürede Geliyor?

YouTube sunucularımız tarafından alacağınız izlenme & görüntülenme paketleri anlık olarak işleme geçer. Dilerseniz süreli sipariş yardımıyla seyircileri zamana bölebilir, belirli aralıklar ile görüntülenme limitinizi doldurabilirsiniz.

Video İçeriğinin Bir Önemi Var mıdır?

İzlenme göndereceğiniz videonun içerik veya dalı önemsizdir. Görüntülenmeler dilediğiniz video üzerinde çalışır. Trend etkili izlenme paketlerimiz tamamıyla video linki üzerine işlem yapar.

YouTube Görüntülenmeleri Düşer mi?

SMMAjans güvencesiyle satın alacağınız izlenme paketleri kesinlikle düşüş veya azalma gibi durumlar yaşatmaz. Piyasanın en kaliteli sertifkalarından SMM bayilik sertifkası ile kullanıcılarına hizmet gösterir. Kalıcı izlenmeler ile videolarınıza organik seyirci çekerken, YouTuber kariyerinizi de gerçek zamanlı olarak büyütür.

Puan
Bu Servisi Değerlendir
[Total: 0 Average: 0]