Sipariş Sorunları

Sipariş verirken yalnızca profil bağlantınız veya göndereceğiniz gönderi, video, profil veya paylaşımın linkini girmeniz yeterli olacaktır. Takipçi siparişlerinde kullanıcı adı yerine profil bağlantısını girmeniz gerekir. Aksi takdirde sipariş iptal edilir. Birden fazla sipariş vermek için, ilk verdiğiniz siparişin sona ermesini bekleyiniz. Siparişleri sırayla yapmanız, tam gönderim alınması için oldukça önemlidir.

3D Online Ödeme

3D Online ödeme yöntemleriyle dilediğin cihazdan Smmajans bakiyeni yükle! Yüzlerce servis arasından sana uygun olanını seç ve Sosyal medya hesaplarını yükselişe geçir! 

Kredi Kartı veya banka kartı ile ödeme

Şimdi smmajans.com'da Online bakiye yüklemelerinde kdv oranı ödeme

Vergisiz, ek ücretsiz online bakiye ekle, istediğin servisi anlık olarak gönder! 

Ödeme Nasıl Yapabilirim?

Ödeme nasıl yapabilirim? 

Smmajans sizlere güvenilir ödeme yöntemleri ile bir çok cihazdan bakiye eklemenize yardım eder. Türkiye'nin gelişmiş servisleri, takipçi satın almak ve şifresiz gönderim yapmak için tercih edilen ilk işlemdir. Ödeme yapmak için Shopier, Paywant ve Papara gibi online ödeme servislerini kullanabilirsiniz. Sizlere Türkiye'nin en güvenilir ödeme yöntemlerini sunan smm ajans, takiçi satın al için oldukça kolay işlem sağlar. Sanal kart veya Visa kartlar ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartına 6 aya varan taksit imkanımızda mevcuttur. Shopier güvencesi ile ödemeleriniz 7-24 hesabınıza eklenecektir. 50 TL ve üzeri bakiye eklemelerine servis indirimi! 

  1. Shopier
  2. Paywant
  3. Papara